Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Tramwaj z Bombaju

Logitech G500s, problem - laguje

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka lagowała od samego początku. Najpierw po podłączeniu do eagle eye'a (adapter do PS3), ale zostałem uprzedzony, że to wynika z samego działania adaptera. Ostatnio podłączyłem ją do laptopa i sprawuje się gorzej od zwykłej microsoftowej za 30zł. Nigdy nie korzystałem z podkładek pod myszkę, zresztą mógłbym mieć z tym problem, za często przekładem rękę z miejsca na miejsce. Nie wgrywałem też nigdy sterowników do myszki. Myślicie, że to kwestia tych dwóch rzeczy? Ile kosztuje dobra podkładka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie.

2. Zależy co kto rozumie przez słowo dobra. Takie, na których da się grać zaczynają się od ok 20zł.

 

Prawdopodobnie będziesz musiał oddać myszkę na gwarancję, sprawdź jeszcze na innym kompie dla pewności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagadka rozwikłana. Ściągnąłem sterownikowi, w opcjach zmieniłem DPI (chyba czułość) i nagle nie tylko przestała lagować, ale i kursor zaczął się przesuwać tak samo szybko w każdym kierunku. Jeżeli chodzi o rolkę, tuż za nią był przycisk nakładający i zdejmujący blokadę na kółko. Temat do zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...