Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

king002

Access Point Edimax n300

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zakupiłem niedawno Edimax n300 poniewaz nie mam mozliwości podciągnięcia linii telefonicznej, ciągnę Internet od sąsiada(legalnie)

On ma swój router w domu(Neostrada), a ja podciągnąłem Internet Kablem. Na tym etapie wszystko jest okej bo podłączyłem do drugiego portu kolejny kabel do komputera i wszystko smiga.

Moje pytanie brzmi czy ten AP ma możliwość rozsyłania sygnału WiFi tak bym mógł odbierać sygnał np na laptopie lub Telefonie?

Oto link do urządzenia:

http://allegro.pl/edimax-access-point-cv-7428ns-n300-most-bezprzewod-i4652396019.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleś zapytałem bo taka jest natura i przeznaczenie forum, jakbm to wiedział to by nie było problemu. Pytam kulturalnie a dostaję prostacką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jestem dla Ciebie koleś.

2. Czytałeś specyfikację urządzenia?

3. Te dwie antenki po coś są.

4. Rejestrujesz się na forum po to aby zadać tak głupie pytanie nie dając od siebie nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie jesteś bo odpowiadasz jak typowy ulicznik więc nie prezentujemy tego samego poziomu kultury. Nie dałem nic od siebie? opisałem wszystko, sam porobiłem kable, podłączyłem i skonfigurowałem. Opisałem problem bo nie jestem informatykiem więc nie musze wszystkiego wiedzieć, jakbym nie czytał to bym w ogóle nie pisał, tylko dalej to dla mnie jasne nie jest. Więc pomyśl, że rejestruję się na forum, które Google wyświetliło mi na pierwszym miejscu, więc w moim rozumowaniu może mi pomóc, a tutaj dostaję wiadomość jakbym zapytał jakiegoś szczeniaka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, nie będę się dalej zniżał do Twojego poziomu.

 

Znajdź manual do tego routera.

Jeśli nic nie grzebałeś w ustawieniach to jakaś sieć wi-fi z tego routerka powinna być widoczna. Tym bardziej jeśli dioda WLAN świeci czy też miga. Możesz się z nią spróbować połączyć.

Jeśli nie ma żadnej sieci i WLAN się nie świeci, to posługując się manualem wejdź na stronę konfiguracyjną swojego routera i w odpowiedniej zakładce znajdziesz będzie ustawienie wi-fi (wlan).

Skonfigurujesz jak Ci pasuje, ustawisz hasło i powinno działać.

 

Jeśli sieć jest już jakaś to zmienisz sobie nazwę pod siebie, ustawisz hasło i powinno działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dioda miga czyli powinno działać ale nie działa. I już rozumiesz dlaczego zadawałem to pytanie? Próbowałem to konfigurować i nadal nie widziałem tej sieci na innych urządzeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy, kilka dni temu kupiłem, nie prosiłem o pomoc nikogo bo już nie raz konfigurowałem routery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...