Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Qenobi

gtx850m 4gb ?oO możliwe/błąd ? media markt :P lapek 4k+/-

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zahaczyłem dzisiaj z ciekawości o media markt z racji tego ze szukam lapka , i tam o dziwo znalazłem asusa 750jk Notebook ASUS N750JK-T4211H z opisem na karteczce GTX850m 4gb dd3 oO to możliwe czy panowie z media się pomylili ? na stronie media.... widniej jak byk 2gb ddr3 http://www.mediamarkt.pl/notebook-asus-n750jk-t4211h,id-969577 . czy to możliwe jeśli tak to czym ona sie różni od gt850m 2bg ? jak z wydajnością ? / 2ga sprawa planuj zakup lapka ale na raty 4-4,5 max ! co w tej cenie ,asus g550jk myślałem nad tym ale on gpu 2gb ale jak zobaczyłem ten jk750 z gpu4gb ?zwątpiłem poza tym na raty dodam że wolał bym załatwić to w tajemnicy przed domem a w okolicy mediamarkt i nic lepszego , przez neta na adres zameldowania wiec dupa.

ogólnie:

-budżet 4-4,5k

-nic poniżej 850m

-17,3 preferowane(posiadam obecnie) 15,6 - do przemyślenia ale akceptowalne

-żadnych oddechów smoka lenovo yxz itp

p.s jakieś DTR w tej okolicy cenowej realne żeby chociaż gpu zmienić ? (przebolał bym kredyt na adres zameldowania z xkomu itp ....

z tych dwóch g550j / n750jk ? który ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłączenie DTR czyli - MSI GT a nie GE, Asus g750, Clevo - reszta to inna półka cenowa.

Nim pomyślisz o wymianie GPU zobacz ceny aktualnych kart :) - szybko zapomnisz o takiej opcji.

Nim 860 lub 870 się bardzo zestarzeje i będziesz chciał ją wymienić twój zakup będzie miał już nst. w postaci nowej serii jak nie lepiej.

potwierdzenie w tym temacie kosmos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...