Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zbu

gasnie ekran

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. mam problem , ostatnio korzystałem z pc i nagle zgasl mi ekran po czym go zresetowalem to okazalo sie ze na monitorze ujawnij sie zielony pionowy pasek z lewej strony ekranu i gdy sterownik od grafiki sie zaladuje monitor gasnie tak samo sie dzieje gdy podlaczam pc pod tv

robilem format systemu i wszystko bylo ok dopoki nie wgralem sterownika do grafiki wiec jestem zmuszony zakupic nowa wiec moje pytanie brzmi JAKĄ? :)

 

 

aktualna to RADEON HD 6850 wiec kupic taka sama gdyz na allegro dzis kosztuje 299zl ze sklepu nowa ja jakies 4 lata temu dawałem 615zl czy moze cos nowszego w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy w świecie Vertexa3D.

 

Poluj na używaną HD7770 lub R7 250X odpowiedniki z lepszym wsparciem DX11. za 250zł powinieneś kupić.

 

W okolicach 400zł masz GTX750 lub R7 260X w przypadku tej drugiej Asus wypada dobrze tylko musisz poszukać sklepu z dobrą ceną ~430zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem , ostatnio korzystałem z pc i nagle zgasl mi ekran po czym go zresetowalem to okazalo sie ze na monitorze ujawnij sie zielony pionowy pasek z lewej strony ekranu i gdy sterownik od grafiki sie zaladuje monitor gasnie tak samo sie dzieje gdy podlaczam pc pod tv

robilem format systemu i wszystko bylo ok dopoki nie wgralem sterownika do grafiki wiec jestem zmuszony zakupic nowa wiec moje pytanie brzmi JAKĄ? :)

 

 

aktualna to RADEON HD 6850 wiec kupic taka sama gdyz na allegro dzis kosztuje 299zl ze sklepu nowa ja jakies 4 lata temu dawałem 615zl czy moze cos nowszego w tej cenie?

 

za 300 wyrwiesz hd 7790

 

ew

 

http://allegro.pl/gigabyte-radeon-r7-260x-windforce-oc-2gb-i4722825134.html

http://msi.strefamarek.allegro.pl/msi-radeon-r7-260-oc-1gb-ddr5.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok :( czyli ten radek bedzie lepszy od poprzedniego rozumiem? i szyna pamieci 128 bit to nie problem gdyz tamten ma 256? pytam o takie rzeczy bo od kilku lat nie mialem wgladu na rynek co do sprzetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a móglbys mi powiedziec ktora z nich bd miala mniejsza temeperature w obciazenyu oraz glośnośc wentylacji ? bo z tego co pamietam to radek dawal niezle popalic co do glosnosci

 

a ten model bd ok ?

http://www.komputronik.pl/product/228504/Elektronika/Sprzęt_komputerowy/Radeon_R7_260_MSI_1GB_DDR5_DVI_HDMI_DP_PCI_E_OC.html

GTX750 weźmie mniej prądu, a ASUS R7 260X będzie spoko nie da popalic.

 

 

To jest R7 260 bez Xa sporo słabsza. Musisz zwracać uwagę na dokładne nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi jak sie ma Geforce GTS250 do wyzej wymienionych kart? poniewaz mam go teraz w pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma w ogóle startu, już nie mówiąc o tym że nie wspiera dx11.

Może się przydać przy mocniejszej karcie jako akcelerator physx, i to by było na tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...