Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

fqqs

Zestaw do oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli SSD to nie jest jakiś wymóg, to zawsze możesz zrezygnować z niego na korzyść lepszej grafiki

 

btw.

Polecam sprawdzić ceny na Agito, prawdopodobnie wyjdzie Ci taniej, jutro też zamawiam zestaw, porównałem agito z morele i wyszło mi 70zł taniej na całym zestawie w porownaniu z morele.

 

Na pierwszy rzut oka już widzę, że procesor który chcesz jest tańszy na agito o 20zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, sprawdzę na agito wraz ze zmianami proponowanymi przez paciulooka i zaraz zamieszczę link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głównym przeznaczeniem PC będą gry to ja polecam zrezygnować z SSD i dołożyć zaoszczędzone pieniądze na lepszą karte graficzną, takie moje zdanie. Jaki masz budżet którego nie możesz przekroczyć na całość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli głównym przeznaczeniem PC będą gry to ja polecam zrezygnować z SSD i dołożyć zaoszczędzone pieniądze na lepszą karte graficzną, takie moje zdanie. Jaki masz budżet którego nie możesz przekroczyć na całość?

 

Komputer głównie do pracy (tworzenie stron internetowych). Czasem lubię też sobie zagrać w jakiegoś battefielda albo rts-a. Chciałbym, żeby wiedźmin dobrze śmigał... Jak uważasz?

 

A i 2600 zł to max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakby kupić ten zestaw co podałem a potem kupić np. za rok drugą taką samą kartę do crossfire (np. używaną, jak potanieją)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to jak do pracy, sporadycznie jakaś gierka, to moim zdaniem zestaw jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...