Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CSM1899

Wyp... za bramę, bo cię odholuję!

Rekomendowane odpowiedzi

Autor, Zbigniew Stonoga: "Dostał tyle jobów bo rozpoczął rozmowę od słów pocałuj mnie w pompkę po tym jak go jeszcze grzecznie poprosiłem o wyjazd z posesji i nie zastawianie tego wyjazdu.

Przysłuchajcie się gdy jest przy drzwiach drugi raz brzęczy żeby go w pompę pocałować."

 

https://www.facebook.com/video.php?v=692149657529141&set=vb.602190836525024&type=2&theater :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ach, a więc to tacy ludzie jak Ty ekscytują się wygłupami tego oszuścika...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Push-up3k

Ach, a więc to tacy ludzie jak Ty ekscytują się wygłupami tego oszuścika...

Co prawda, nie znam sprawy, typek on twierdzi, że to jego oszukali, choć właściwie nic się nie wyjaśniło, nie wnikam, ale chamem gość jest, niewątpliwie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Co prawda, nie znam sprawy, typek on twierdzi, że to jego oszukali, choć właściwie nic się nie wyjaśniło, nie wnikam, ale chamem gość jest, niewątpliwie.

On twierdzi, że miał 112 spraw sądowych, a dokumenty do nich są na jego www.

Wchodzę - a tam ich nie ma. Jest kilka pism do US w dwóch czy trzech sprawach.

 

Oszukał mnie zatem. Wiara w te jego 112 spraw to niezła naiwność ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby Ci ktoś wszedł, czy wjechał na teren posesji, albo jakiś dzielnicowy wjechał z butami do domu bez pytania to też byś wytrzymał?

 

Z.Stonoga: "Do Wszystkich,którzy zarzucają mi skrajne chamstwo.

Policja wjechała na teren mojej prywatnej posesji chcąc skontrolować kierowcę samochodu (Klient ).Poprosiłem o przestawienie radiowozu z uwagi na to,że inni Klienci chcieli wyjechać.

Zupełnie grzecznie poprosiłem by wyjechali za bramę wówczas usłyszałem,że mogę go w pompkę pocałować.

Czy gdyby ktoś wszedł Wam do domu KULTURALNI LUDZIE i na dzień dobry zaproponował pocałowanie w pompkę to szukalibyście kulturalnych słów."

 

 

Z odzywek funkcjonariusza wynika, że nagrywający postąpił słusznie. :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/video.php?v=692201440857296

Sprawa wyjaśnia się tutaj, policja wjeżdża na posesję prywatną chcąc skontrolować wjeżdżający tam pojazd. Nie reaguje też na wezwania właściciela do opuszczenia tego terenu i wykonywania czynności służbowych po poprawnym parkowaniu na zewnątrz, które nie blokuje ludziom wjazdu i wyjazdu z terenu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/video.php?v=692201440857296

Sprawa wyjaśnia się tutaj, policja wjeżdża na posesję prywatną chcąc skontrolować wjeżdżający tam pojazd. Nie reaguje też na wezwania właściciela do opuszczenia tego terenu i wykonywania czynności służbowych po poprawnym parkowaniu na zewnątrz, które nie blokuje ludziom wjazdu i wyjazdu z terenu.

Nie zmienia to faktu, że Stonoga zaprezentował się jako cham, prostak i błazen i jeszcze to nagrał i wrzucił sam do sieci.. żenada. To, że wcześniej normalnie prosił nie ma nic do rzeczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Za bycie chamem i bucem?

 

Ech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem, że zaraz po tym poście się zjawisz. Jesteś taki przewidywalny. :heu:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Ty zaś oczywiście wychwalasz warcholstwo i chamstwo.

Nie dziwi mnie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawyzywał policjanta od najgorszych, a później to jego nazwał chamem xDDDD

 

Typowy przykład konfrontacji patologii z policją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pier... Włączam to i ten co nagrywa się wydarł w końcu i wyłączyłam to. Ja słyszałam inne pogadanki bardziej kulturalne ze strażą miejską i z policją też coś było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go policjant kazał w pompkę pocałować po wjeździe na prywatny teren to mu ciśnienie skoczyło i zniżył się do poziomu tego mądrego inaczej pieska, tyle i aż tyle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Jak go policjant kazał w pompkę pocałować po wjeździe na prywatny teren to mu ciśnienie skoczyło i zniżył się do poziomu tego mądrego inaczej pieska, tyle i aż tyle ;)

W którym momencie słychać, aby policjant coś takiego mówił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

No, czyli to już po tym jak Stonoga go zwyzywał.

Najpierw nazwał go chamem, potem coś tam pierdział o gadaniu z obywatelem, a na koniec kazał mu wypier***ć. I wtedy usłyszał tekst o pompce.

 

 

Spotkały się dwa chamy i tyle.

 

No, ale Iko ma ekscytację, bo on chamów i chamstwo ogólnie lubi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glina z takim stażem,a tak łatwo dał się sprowokować. Obydwoje kulturą to się nie popisali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Autor, Zbigniew Stonoga: "Dostał tyle jobów bo rozpoczął rozmowę od słów pocałuj mnie w pompkę po tym jak go jeszcze grzecznie poprosiłem o wyjazd z posesji i nie zastawianie tego wyjazdu.

Przysłuchajcie się gdy jest przy drzwiach drugi raz brzęczy żeby go w pompę pocałować."

 

https://www.facebook.com/video.php?v=692149657529141&set=vb.602190836525024&type=2&theater :E

 

W USA już dawno by leżał na glebie twarzą w błocie. Szkoda że nasza Policja tak opieszale traktuje takich cwaniaczków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim czasie rozpocząłem korespondencję z ów Stonogą, ok. godziny 23 - ten się zbulwersował i ok. 1 w nocy wrzucił screen z rozmowy na swój fp - ludzie go shejtowali za prostackie zagrywki względem człowieka, który chce się czegoś dowiedzieć i usunął (w akcie "wspaniałomyślności").

 

Ciekawostki? -Owszem.

Okazało się, że 'akcja' była zamierzona, bo gdzieś tam potem powstał fp 'hejtujący' Stonogę i tam też trafił screen od rzekomego admina z wiadomością (do mnie) przed wysłaniem.

 

I mój osobisty hit, moja osoba została skwitowana jako prowokacja jego przeciwników politycznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA już dawno by leżał na glebie twarzą w błocie. Szkoda że nasza Policja tak opieszale traktuje takich cwaniaczków.

Nie bylbym taki pewny.

Wszystko zalezy co moze policja w danym stanie.

W wielu maja bardzo silna ochrone prywatnego terenu.

Policja potrzebuje wowczas silnych arugumentow, i nakazu, by wejsc na prywatny teren.

 

Ogolnie ludzie bardzo blednie wyobrazaja sobie "USA". Zwykle przenosza jakas sytuacje z filmu fabularnego badz pojedynczy przypadek z jednego stanu na cale USA.

 

No i na koniec - nie ejstesmy w zadnym ze stanow USA tylko Polsce. Mamy inne prawo.

 

P.S. Ktos wie jak od storny prawne wygladaly tutaj uprawnienia policjanta? Bo koniec koncow sie wycofal, czyli albo nie znal prawa, albo je przekroczyl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzwonimy do oficera dyżurnego q*** kraju lol2.gif

 

Niezły cham z tego typa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W USA już dawno by leżał na glebie twarzą w błocie. Szkoda że nasza Policja tak opieszale traktuje takich cwaniaczków.

Jeszcze przyjdzie taki i ci policja napisze z dużej o legalnej mafii tego kraju... :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...