Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

szczaqqq

[Zamknięty]Chłodzenie procesora

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, na które od dłuższego czasu nie mogę uzyskać jasnej i uzasadnionej odpowiedzi.

Jestem posiadaczem procka i5 4460. Proc zamocowany na płycie głównej z BOX-owym chłodzeniem. I w tym miejscu pytanie:

 

Czy boxowe chłodzenie jest wystarczające? Jeśli tak, to dlaczego tak wiele w internecie opinii, o tym jakie to ono nie jest tragiczne? (pomijam aspekt głośnej pracy bo to chyba jasne - tłucze się to wymieniam).

 

Jestem w stanie się domyśleć, że takie chłodzenie nie jest dołączone z przypadku, więc ktoś to testował, ale z drugiej strony do i7 4770K dołączone jest podobne lub takie samo, a przecież to proc z odblokowanym mnożnikiem. Więc jak to w końcu jest? Zostawić to chłodzenie czy kupić coś do 100zł i zamontować?

 

Poradźcie Panie i Panowie, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

stary ja z boxowym na 3570k @4,0 jade bez problemu - max 69 C w grach więć na twoim 4460 powinno byc mniej

 

ale w sumie możesz kupić jakiegoś spartanka pro he923/924 używki po 40-50 latają a chlodzenie dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jakąś tanią alternatywkę BOX'a kup i będziesz zadowolony z temperatur, a i cisza jaka przyjemna będzie :) AAB P1, GELID Siberian PRO, LC-CC-97 - to mogę Ci z czystym sumieniem polecić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...