Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

TikeR

[Zamknięty]Słuchawki do gier do 300zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje pomocy w wyborze słuchawek, które będą służyć głównie do gier. Proszę o propozycje dobrych słuchawek z mikrofonem do 300zl. W tej cenie znalazłem słuchawki Razer Kraken Pro ale nie wiem czy będą najlepszym wyborem. Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

produkty 4gamers nie będą najlepszy wyborem ze względu na ich słabszą trwałość i inne takie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jakbyś dokładnie przeczytał to słuchawki nie muszą być "4gamers" napisałem tylko że będą mi służyć głównie do grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem (nie potwierdzone przeze mnie) to do tej kwoty najlepszym wyborem jest Steelseries Siberia V2, dużo osób poleca i nie narzeka, mogę również polecić słuchawki ,które posiada znajomy i jest mega zadowolony Słuchawki Thermaltake eSports Shock One DTS 5.1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie znasz się to nie polecaj. Polecasz chłam i tyle. Tylko i wyłącznie z headsetów w tej kwocie można polecić Superlux HMC-631.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ceneo.pl/13820876

 

Polecam kupno słuchawek i mikrofonu do tego, będzie większy wybór i lepsze słuchawki. Mikrofon choćby zalman zm-mic1 a słuchawki to superluxy 681, 681 evo2, 668, takstary (ja polecę) hd5500/hd6000. Ogólnie wybór jest za duży żeby to tu wypisywać więc dałem te, które mi odpowiadają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...