Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

olo98

Ocena zestawu (2200zł)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Komputer będzie głównie do grania, nadawania strumienia live, nagrywania, renderingu i internetu.

Ma on służyć dość długo. (4 lata i więcej)

Potrzebujemy : cpu, mobo, ram, zasilacz, obudowę, kartę sieciową (aby łączyć się bezprzewodowo).

Bardzo prawdopodobne jest, że kolega będzie podkręcał procesor więc odblokowany mnożnik jest mile widziany.

Oto co na razie mamy:

http://www.morele.net/inventory/info/3zytSa/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tak skromnym budżecie komp do renderingu? Ciężko. Zamiast 16 GB RAM weź na razie 8 GB starczy. To zostaje 640 PLN. Płyta owszem ale na kartę już nie starczy. Do tego procek z serii K to jakiś cooler. Dozbieraj jakieś na oko 600 - 800 PLN i popatrz za używanymi kartami. Może gdzieś znajdziesz np. R9 280/X. Nie wiem wtedy jak z zasilaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tak skromnym budżecie komp do renderingu? Ciężko. Zamiast 16 GB RAM weź na razie 8 GB starczy. To zostaje 640 PLN. Płyta owszem ale na kartę już nie starczy. Do tego procek z serii K to jakiś cooler. Dozbieraj jakieś na oko 600 - 800 PLN i popatrz za używanymi kartami. Może gdzieś znajdziesz np. R9 280/X. Nie wiem wtedy jak z zasilaczem

Karty nie potrzeba dlatego nie napisałem jej w pierwszym poście :P

Komputer nie ma być dla mnie, a kolega ma tylko 2,2k zł ale wydaje mi się, że całkiem dobry sprzęt można zbudować.

Na forum widywałem całkiem dobre zestawy za 1800zł i to jeszcze z grafą, a jak mówiłem kolega już ją kupił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...