Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

t6p

Karta graficzna pod CS GO

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje karty graficznej do cs go. Przeglądałem temat z polecanymi, jednak najtańsza kosztuje ponad 400zł a do cs-a nie potrzeba kosmosu. Na starym gf 9800gtx+ wyciągałem spokojnie 300 fps. Dlatego raczej szukam czegoś tego pokroju. Jakiegoś złotego środka, który będzie najbardziej opłacalny. Idąc linią najmniejszego oporu, mógłbym szukać używanej sprawnej 9800 gtx+, tylko wydaje mi się, że to chyba nie jest do końca opłacalne, gdyż jest to dosyć stara karta, a dopłacając niewiele więcej można kupić coś nowszego i pewnie dużo wydajniejszego. Będę wdzięczny za jakąkolwiek udzieloną pomoc.

 

Mile widziana jakaś dosyć cicha karta. Po 5 czy 6 latach suszarki w postaci gf 9800 gtx+ mam już lekko dosyć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile chcesz wydać na kartę ?

 

Masz jakiś procesor i zasilacz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procek i5 2500k

Zasilacz SilentiumPC DEUS G1 500W

 

Ja chce mieć po prostu w cs go dostatecznie dużo fpsów. Gf 9800gtx+ mi dostarczał tyle ile trzeba, czyli 300. Nie chcę mieć nić słabszego, może być coś lepszego a chce wydać możliwie jak najmniej. Powiedzmy, że nie chcę przekraczać okolic 300 zł. W grę wchodzą jakieś używki.

 

EDIT:

 

Sam jak na razie znalazłem coś takiego:

 

http://allegro.pl/asus-amd-radeon-r7-250-1024mb-ddr5-128bit-dvi-hdmi-i4718808850.html

 

Jednak jak mam być szczery to nawet nie wiem czy wykorzystam tę kartę. Bo ja raczej nie gram w nic innego niż cs go. Inne gry odpalam od święta i nie muszę w nich mieć mega płynności. Byle dało się jako tako tylko pograć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabawy ten radeon, ale do CSA będzie dobry.

Po cholere Ci 300fps? -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie 300 fps stałe stabilne mi nie potrzebne, ale w żadnym wypadku nie chciałbym żeby spadało poniżej 130. Ja zdaje sobie z tego sprawę, że ten radeon to nie jakiś kosmos, ale wybierając kartę do 300 zł jak to wypada? Lepiej kupić taką nową za te około 300zł, czy znaleźć jakąś używkę za 200zł?

 

EDIT:

 

Zdecydowałem się na zakup używanej XFX Radeon HD6850. Z przesyłką 284 zł. Dobrego dokonałem wyboru, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za dobry.

za te pieniążki spokojnie znajdziesz hd 7770 na gwarancji.

chłodniejsza,mniej papu ssie i lekko wydajniejsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie to nawet i GT630 pasuje do CS:GO :E

5770,6950/6970 lub coś z GTX4x0 or GTX5x0 (unikaj referentów, są głośne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie za dobry.

 

Czy mój wybór jest na tyle tragiczny, że mam jeszcze rezygnować z zakupu, czy może być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6850 nie jest tragiczna wydajnościowo tylko po prostu starsza konstrukcja i rzadko z gwarką.

7770 to nowszy proces technologiczny,wydajnościowo ciut lepsza i w podobnej cenie bez problemu z gwarką znajdziesz.

bo obie są w zasadzie porównywalne.

a za 280 pln to już spokojnie idzie 6870 wyhaczyć,który jest o niebo szybszy od w/w :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6850 nie jest tragiczna wydajnościowo tylko po prostu starsza konstrukcja i rzadko z gwarką.

7770 to nowszy proces technologiczny,wydajnościowo ciut lepsza i w podobnej cenie bez problemu z gwarką znajdziesz.

bo obie są w zasadzie porównywalne.

a za 280 pln to już spokojnie idzie 6870 wyhaczyć,który jest o niebo szybszy od w/w :E

 

Z tego testu http://pclab.pl/art38245-4.html jasno wynika że 6870 to bardzo dobry pomysł jeśli chodzi o CSGO :thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Tak, tylko do dzisiaj naukowcy nie mogą zlokalizować bardzo dużej erupcji wulkanu z okolic 1463 roku (początkowo szacowano 1540, ale odnaleziono jakieś szczątkowe informacje na ten temat, stąd dokładniejsza data). Erupcja ta mogła wywołać ochłodzenie i ulewy pod koniec XV wieku. Stąd po latach zimnych i ulewnych mogły nastąpić lata ekstremalnie suche. To samo z resztą miało miejsce kilka dekad później bo pod koniec XVI wieku znów było trochę erupcji wulkanów, które przyczynił się do tak zwanej "małej epoki lodowcowej" która nawiedziła Europę. Pisałem już wielokrotnie, że to wszystko do bardzo złożony mechanizm i od układu i zbiegu wielu czynników zależą pewne zjawiska. Nie zawsze jest tak, że jak kiedyś wybuch wulkanu przyczynił się do powstania czegoś, to tak będzie za każdym razem. Nie, bo to zależy od układu innych zjawisk jakie były w tym czasie.  Tylko wtedy były to tylko konsekwencje zjawisk przyrodniczych. Obecnie działalność człowieka również wpływa na ten mechanizm i to jest główny problem, którego niektórzy tutaj nie rozumieją. Tak jak tutaj, dalej mylona jest pogoda z klimatem... Tak, bywało, ale to nie były aż tak regularne zjawiska jakie zaczynają być obecnie. Do tego dochodzi regularny okresowy wzrost średniomiesięcznych temperatur. 
    • pytanie o ilość w kolejnych transzach...  
    • Coś w tym jest. a) W HDR Game kalibrator Windows pokazuje 465 nitów, a w HDR default można ustawić w Win 1000+.  ALE b) jak mierzę światłomierzem z telefonu (okienko 1%), to w HDR default mam 800 luxów, w HDR Game 1750 luxów.     @PiPoLiNiO Zmierz oczami  to okienko w HDR i HDR Game z tego filmu. Bez problemu widać, że jest jaśniejsze w HDR Game.   Dodane: Tylko jest efekt uboczny, razem z jasnością są trochę podniesione szarości i czernie. 
    • @galakty co ty będziesz że  handel ze wschodem nie istnieje https://www.tirsped.com.pl/blog/polska-wymiana-handlowa-z-innymi-krajami/ Skąd najwięcej importuje Polska? Dane narastająco od początku roku  Niemcy – wartość: 222,1 mld PLN – 21,9% udziału Chiny – 146,6 mld PLN – 14,4% Włochy – 52,2 mld PLN – 5,1% Rosja – 45,1 mld PLN – 4,4% Holandia – 40,4 mld PLN – 4% Francja – 35 mld PLN – 3,5% Czechy – 32,3 mld PLN – 3,2% USA – 24,3 mld PLN – 3,1% Korea Południowa – 24,3 mld PLN – 2,4% Belgia – 23,2 mld PLN – 2,3% @Camis mentzen wolnościowiec który mówi o przymusie , dzięki za link @Spl97 po co to pisanie o kucach i debilne ogólniki ? Nie lepiej przekonywać konkretnymi  argumentami do pozostania w UE ? Tak się naśmiewasz z PiSu i jego elektoratu a sam robisz to samo co oni @lukadd do dziś ludzie myślą że Polska jest krajem suwerennym, mamy największą wymianę handlową z Niemcami więc narazie musimy pozostać w UE nawet jak ktoś tego nie chce , trzeba tylko przekonywać rządzących UE że likwidacja pieca gazowego itd nie jest dobrym pomysłem , z pozycji wasala ciężko coś ugrać ale próbować trzeba   
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...