Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MatiTanCross

Jaka karta graficzna do Intel Core 2 Duo 2,4GHz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakiś czas temu padł mi wysłużony Gigabyte GF 9800GT 1GB 256bit DDR3. Karta siedziała w: AsRock P5B-DE; Intel Core 2 Duo 2,4GHz; 4GB Ram; Chieftec GPS-400AA-101 A 400W; Win 7.

 

Poszukuje obecnie jakiejś karciochy, która zastąpi starą. Może ten GF nie był jakiś rewelacyjny, ale jednak w większość gier gdzieś do 2012 roku mogłem ciskać na ultra/wysokich przy około 25-30fps'ach. (W zależności od tytułu.) Nie podaje jakiejś ceny maksymalnej bo wiadomo, lepiej dołożyć trochę do o wiele lepszej karty. Jednak prosiłbym o rozsądne propozycje. Raczej nie interesuja mnie Radki, mam z nimi niemiłe wspomnienia.

 

edit: zapomniałem dodać, interesują mnie nowe karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To masz pecha, ponieważ 5770/6770 to najbardziej optymalne karty w cenie ~200 (ale możesz także szukać Radków 7770/6850).

Z NV, to za niecałe 150zł mamy takiego GT 440 OEM (LINK), ale warto dołożyć te 50zł.

 

A budżet lepiej podaj, ponieważ "najbardziej opłacalną kartą" bez limitu cenowego jest GTX 970 (albo dwa) :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiego procka nie ma sensu wsadzać karty za 500 czy 600zł. Radek 5770/6770 i nic więcej. No, ewentualnie gts450.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9800GT jest +/- na poziomie gt 440 oem (minus DX11), którego proponowałem wcześniej.

Jak musisz brać Nvidię, to zamiast GTX'a 650 lepiej dołóż do GTX'a 750.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu w przeciągu roku poszły mi z dymem dwa Radki i jakoś przez to się do nich zraziłem. Tak więc padło, biorę GTXa 750. Dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...