Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

legiafan

Kompter "biurowy"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Dostałem zadanie złożenia komputera jak najtańszym kosztem (EKSTREMALNIE tanim) . Jest monitor i myszka a wszystko inne trzeba kupić nowe . Tym ludziom zależy na jak największym zaoszczędzeniu pieniędzy , komputer ma służyć do przeglądania internetu, obsługi exela ,plików pdf , oglądania filmów . Jeśli chodzi o gry to jedynie gry typu "flash" grane bezpośrednio na stronach internetowych , pasjans no i stareńkie GTA Vice City , Splinter Cell Chaos Theory czy Driver 1 (mysle że te gry pójdą na "dzisiejszej" integrze) .

 

Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc :)

 

I jeszcze pytanie czy zamawiając z tego sklepu od razu dostaje się kompa złożonego czy trzeba go samemu po skręcać ? I czy jeśli jestem "zwykłym" człowiekiem, to czy ewentualnie dam sobie rade gdy mi przyjdzie samemu składać ten sprzęt ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuje za pomoc :)

 

I jeszcze pytanie czy zamawiając z tego sklepu od razu dostaje się kompa złożonego czy trzeba go samemu po skręcać ? I czy jeśli jestem "zwykłym" człowiekiem, to czy ewentualnie dam sobie rade gdy mi przyjdzie samemu składać ten sprzęt ?

Skłądanie komputera to prościzna. Trzeba tylko uważać by dokładnie poprzypinać piny do płyty głównej, oraz przy wsadzaniu samego komputera. Jeśli jednak jestes niepewny to w Morele za 90zł Ci to złożą. (od 1500 jest za 1zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz dodac do koszyka usługe montażu http://www.morele.net/montaz-komponentow-zestaw-komputerowy-od-trzech-elementow-266770/ dodatkowo 66 zł bodajże. Składanie kompa nie jest trudne ale jesli nigdy w życiu tego nie robiłes to może byc różnie

Mój 9 letni kuzyn samemu złożył komputer oczywiście obserwowałem czy wszystko robi dobrze samemu troche mu podpowiadając. Jedyną rzeczą którą zrobiłem samemu bylo podpiecie pinów, wiadomo tam najłatwiej coś zepsuć, jednak wystarczy dobrze przeczytać instrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...