Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Shigetsuga

Problem ze sterownikami do Tracer Avenger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, otóż kupiłem klawiature Tracer Avenger, dzisiaj przyszła, wszystko ładnie, wkładam płytke ze "sterownikami" do stacji dysków i nic. Czyta ją jako czystą płytę jeszcze nie nagraną. I tu pytanie czy ma ktoś/potrafi znaleźć sterowniki do tej klawiatury? Próbowałem szukać w google ale niczego nie znalazłem...

 

P.S. Jestem nowy na forum i mam nadzieje że nie napisałem czegoś źle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

mam problem, otóż kupiłem klawiature Tracer Avenger, dzisiaj przyszła, wszystko ładnie, wkładam płytke ze "sterownikami" do stacji dysków i nic. Czyta ją jako czystą płytę jeszcze nie nagraną.

 

I tu pytanie czy ma ktoś/potrafi znaleźć sterowniki do tej klawiatury?

...

Cześć,

 

Sprawdź w innym napędzie.

 

Napisz do wsparcia z prośbą o sterowniki lub do kogoś kto posiada ten sam model klawiatury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powyżej jest opisane co zrobić,poza tym nie potzrebujesz do niej sterowników gdyż po podłączeniu powinna się sama "zainatslować" dzięki Pug&Play,więc nie rozumiem w czym problem. A jaką wersję systemuw ogóle posiadasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi sie włączyć mózg i zobaczyć na liście programów jak nazywa się oprogramowanie do myszki tego samego wydawcy.

Niestety instalacja była domyślnie po Chińsku i niechcący przywróciłem ustawienia fabryczne w klawiaturze i wszystko mi sie pomieszało, i nie potrafie przywrócić funkcji klawiszy na ich właściwe miejsca... Wiem że jestem głupi XD

Próbowałem odinstalować program(za drugim razem znalazłem opcję instalacji po angielsku), podłączać klawiature do innego portu usb żeby zainstalowała się od nowa, przypisać w programie klawisze na właściwe miejsca i nic.

Pisze teraz ze starej klawiatury, mógłby ktoś coś doradzić? Jak zresetować ustawienia klawiatury żeby było tak jak przy pierwszym jej podłączeniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązane. Na Polskiej stronie Tracer'a mnie olali i nie znalazłem nic, ale na europejskiej stronie znalazłem sterowniki, przywróciłem ustawienia fabryczne z dobrej wersji programu i działa :) Dzięki za nic, bo nikt mi nie pomógł, czas sie nauczyć że trzeba liczyć na siebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...