Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hamszynka

Ocena zestawu komputerowego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Czy z takiego komputera coś będzie?

CPU : Intel E8400 1,8 Ghz podkręcone do 3.9 Ghz

RAM : 2x 4GB Patriot wersja OC

Płyta Główna : Asus P5k PRO

Karta Graficzna : 9800 GT+ 512MB Twin Tech ( możliwa wymiana jeśli będzie odstawać)

Zasilacz : Chieftec 400W

Dysk : 250GB Sata

 

Brat się upiera, że pójdzie mi na nim większość najnowszych wymagających gier. Kupił części i złożył go sam 6 lat temu, dlatego ja nie jestem co do tego pewien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większoc wymagających najnowszych gier na 6 letnim kompie? to chyba jakiś żart:D z lekka mówiac. 775 to martwy socket juz niestety dawno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

775 to juz przeszłość, aczkolwiek myślę że gdybyś dokupił jakąś grafę mogłbyś śmigać na średnich. Swojego czasu ten e8400 to był niezły procek, miałem go przez dłuższy czas wykręconego na 4 ghz + dobra grafa i wszystko mi działało na najwyższych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

775 to juz przeszłość, aczkolwiek myślę że gdybyś dokupił jakąś grafę mogłbyś śmigać na średnich. Swojego czasu ten e8400 to był niezły procek, miałem go przez dłuższy czas wykręconego na 4 ghz + dobra grafa i wszystko mi działało na najwyższych

Obecnie gry już do samego odpalenia chcą nowszego systemu i grafiki z DX11, więc pchanie kasy w ten zestaw mija się z celem żeby później oglądać pokaz slajdów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...