Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

xmaslakx

Internet radiowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wraz z przeprowadzką do nowego domu muszę zaopatrzyć się w nowego dostawcę internetu.

TP odpadło kombinuję z ruterami po wifi ale to chyba też mi brzydnie. Ostatnim rozwiązaniem jest internet radiowy.

 

Internet służy mi do:

Przeglądania stron.

Gry w LOLa

Oglądania filmów na Youtube i IPLI

Pobierania gier na PS3 z PSS i grania w nie poprzez PSN.

 

W internecie radiowym pojawia się jedno zagadnienie. Dostarczamy internet do 6Mb/s za xxzł ale jak chcesz zewnętrzne IP musisz dopłacić xxzł. Ktoś mi wytłumaczy jaka jest zależność w moim zapotrzebowaniu na internet?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz zasięg PLAY, PLUS, Orange LTE oni oferują LTE bez limitu. Najlepsza ofertę ma PLAY jeśli masz zasięg LTE tego dostawcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko z zasięgiem PLAY w telefonie. Lepiej już w PLUSIE. Jak to bez LIMITÓW?

 

Tak to bez limitów w LTE poprostu tyle, że Plus robi różne wszelakie problemy o czym mozna poczytać na forum Plusa i obejrzec na wielu filmikach na Youtube o PowerLTE Plusa. Natomiast w Play z routerem LTE za zlotóke masz aktywacje 29 zl jednorazowa i 59,99 wtedy dostajesz 25GB limitu poza LTE i HSPA+. Za dodatkowe 20 zl gdzie przy nie spoznianiu sie w oplatach za rachunki iz godzie na wysylanie an e-mail ci swoich ofert dostajesz 6 miesiecy rabatu an te 20 zl :) i Masz PLAY 4G (HSPA+) LTE Unlimited na zawsze. Jest w Regulaminie zastrzeżenie, że rozstrzyhgają to indywidualnie i tylko przy nadmiernym przeciązeniu ich infrastruktury po przekroczeniu 100GB zmniejsza, ale pisza gruba czcionka, ze jest to indywidualne. Ja mam 3 miesiąc w sumie i 100GB nie osiagam ;) A ostatnio reinstalowałem system na dwoch kompach wiec prawie 6GB aktualizcjiw sumie pobraly windowsy + sterowniki i programy pobierane. Transfer od 15-ok. 40Mb/s mając 5 kresek ;)

 

Przejżyj ten wątek: http://forum.pclab.pl/topic/985352-Internet-bez-limitu-w-Play-test-7-dniowy-pytania/page__p__12782523__fromsearch__1entry12782523

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy masz zasięg PLAY, PLUS, Orange LTE oni oferują LTE bez limitu. Najlepsza ofertę ma PLAY jeśli masz zasięg LTE tego dostawcy.

Bez zewnetrznego IP :)

 

Jesli nie wiesz po co Ci zewnetrzny adres IP to go nie potrzebujesz.

 

W przypadku LTE mozesz miec 50Mbit albo 5Mbit badz duzo mniej i nic nie zrobisz. Reklamacji nie uwzglednia bo to mobilna usluga. Limity sa upierdliwe. Narazie play nie zakladala lejkow ale to kwestia czasu. Zostaniesz z umowa na 24 miesiace i z pseudo internetem bo tak moze byc nadajnik obciazony i bedziesz musial drugi dokupic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez zewnetrznego IP :)

 

Jesli nie wiesz po co Ci zewnetrzny adres IP to go nie potrzebujesz.

 

W przypadku LTE mozesz miec 50Mbit albo 5Mbit badz duzo mniej i nic nie zrobisz. Reklamacji nie uwzglednia bo to mobilna usluga. Limity sa upierdliwe. Narazie play nie zakladala lejkow ale to kwestia czasu. Zostaniesz z umowa na 24 miesiace i z pseudo internetem bo tak moze byc nadajnik obciazony i bedziesz musial drugi dokupic

 

Po pierwsze PLAY swoich nadajnikó LTE póki co ma jak an lekarstwo. Ja mam fuksa, że jestem 1 km od ich andajnika. Wiec szansa, że nagle wszyscy sie an to rzucą będziue tylko wtedy jak każdy będzie miał zasięg LTE wogóle co na najblizsze 2 lata az tak Play duzo nadajnikó swoich nie postawi no chybam że wszyscy sie do nich rzuca poten LTe na zawsze bez limitó. Na telefonie malo kto siedzi i zasysa nielziczone GB danych, a z telefonu robic router moim zdnaiem glupota na maksa bo telefon, a router to dwa kompletnie różne urządzenia i telefon zawsze bedzie mial gorszy odbiornik LTE niz router chodzby podwzględem samych anten w sobie gdzie w router wepchniesz kilka wewnetrznych, a w telefon góra dwa, a najczęsciej jestr jedna. Pozatym poz aPlusem mało który operator odrazu daje na maksa łącze. Ja Play odpoczatku maks to 30Mb/s, wiec nawet niech 10 osob tkaich bedzie to watpie, żeby nadajnik az tak obciazylo. Co innego jakby wszyscy dostali maks prędkośc odrazu to by mogło nie wyrabiac oczewiste.

 

Dla porónania wszyscy myslą, że ORange i Netia an centralach stosują stabilizator, który po jakims czasie zwalnia prędkośc tylko dlatego, że sa słabe parametry lini. NIE. Bo jelsi od tego zwolni to jeszcze poowstaja błędy an lini od duzej ilosci przesylu danych i przez to stabilizator bedzie dalej ucinal predkosc, żeby zmniejszyc ilosc bledó przy transmisji danych. Po co ten stabilizator, a no poto głównie, żeby nie przeciążać centrali. Malo kto o tym wie i dlatego malo kto w LTE dostaje wiecje niz 30-40 bo nawet jak dostanie na te 7 dni an próbe, żeby sie podjarac to potem zmniejsza na tyle, żeby ci starczało.

 

Pozatym prędkośc transferu zalezy tez od źródła czyli serwera z którego pobieramy bo nawet mając te 50Mb/s jak serwer przeciążony nam bedize leciec ponizej 10Mb/s i tyle. Tylko mającv np. Neostrade 5-6Mb/s ciężko to zauwazyć kiedykolwiek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczota. Dlatego pytam się tutaj czytaj ludzi którzy wiedzą o co kaman. Podałem swój zakres potrzeb i chciał bym się dowiedzieć czy mi potrzebny czy nie.

 

Internet LTP 3g 4g raczej odpada... Nie ufam temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczota. Dlatego pytam się tutaj czytaj ludzi którzy wiedzą o co kaman. Podałem swój zakres potrzeb i chciał bym się dowiedzieć czy mi potrzebny czy nie.

 

Internet LTP 3g 4g raczej odpada... Nie ufam temu.

 

Ja też nie ufąłem, ale teraz mama i zero powdów do narzekania. Owszem co bedzie za dwa lata święty nawet nie wie. Jak Neostrada likwidowała limity danych, a przechodizlem przez ten okres tez mało kto w to wierzył, tez wielu wypisywalo bzdury w sieci, że nie wyrobią centrale, że sprzęt nie da rady an centrali i co daje rade tylko kabel nie daje rady ;)

 

Pamiętaj o jednym (nie krzycze): CI CO KRYTYKUJĄ MAJĄ ZA TO PŁĄCONE. BO TEN CO POLECA TO AMŁO KIEDY KTOŚ MU ZA TO PŁACI. Pozatym ja nie mam żadnego interesu w chwaleniu LTE w Playu bo wiem, ze mam fuksa z nadajnikiem, natomiast w Orange z zasiegiem jest tragedia czy to w 3G czy w LTE więc to już wogóle lezy i kwiczy mimo zapewnien infolini technicznej, że wokół mnie są 3 nadajniki LTE, a najdalszy 1,5 km ode mnie.

 

Jak ktoś sie w salonach pyta o internet mobilny w Play to pierwsze pada pytanie ile kresek an telefonie ma pan/pani w LTE. Jak ktos powie 2 góra 3 to nawet nie proponują unlimited na zawsze bo sie mija z celem.

 

Radióki typowej nigdy nie wezme bo masz 10Mb/s za prawie 100 zl i dalej masz do i tez ci w radiowce nie gwarantują, że mas zod 1-10 tylko od 0-10. Radiowka dziala na innej zasadzie niż LTE zupełnie i porównywanie tego mija sie z jakimkolwiek celem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie bo radiowka jest juz bardziej zaawansowana niz LTE :) Jedynie jest problem w sprzecie klienckim ale to kwestia pewnie miesiecy

Predkosci 10Mbit po radiu to sie sprzedaje za 49zl :)

LTE sie zamuli. Niestety taka jest prawda i nic tego nie zmieni. Pytanie jest tylko jak szybko. Zreszta jak moze LTE konkurowac z radiowka. Skoro PLUS i CP maja razem 40Mhz a my mamy w wylacznosc 200Mhz pasma na wylacznosc w 6Ghz (5900-6100 jest uzywalne na normalnych koncowach CPE) to z czym oni chca startowac.

Technologia dostepu jest taka sama. Jedynie modulacje maja 64QAM ale ja ciezko uzyskac na modemach USB. Chyba ze pod samym BTS

802.11AC daje dopal. Jedynie jest problem z szumami (brak na pasmie 6Ghz). Zobaczymy co UBNT pokarze ze swoja technologia PRISM. Od strony technicznej zapowiada sie na mala rewolucje. Poczekamy zobaczymy

 

To co Ty masz na LTE te 30Mbit to u mnie klient ma po radiu za 69zl miesiecznie bez limitu i bez ukrytych gwiazdek

 

Problem jest ze zwiekszaniem pojemnosci sieci w LTE. To juz nie jest CDMA ktory sie ladnie skaluje a OFDM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ty tak krytykujesz to LTE, ze zastanawiam się czy amsz coś z tego?? Bo wszystko sie moze zapchac be zrpozbudowy itp. Tyle, że jakoś LTE dla mnie jest bardziej przyszłościowe niż typowa radiówka. Nadajników LTE będzie przybywac i to szczególnie jak wejdzie wzycie 800Mhz bo anlogowej telewizji. Playw przeciwienstwie do Plusa nie pocha na sile nikomu LTE bez limitów. Widzialem i slyszlaem 3 razy w roznych salonach rozmowy sprzedawców Play. Do Plusa lub CP jak sie spytas zo LTE to odrauz brac Power LTE bo zapierdziela i inne kity, az sluchac nie mozna. Jak TPSA zlikwidowala limity na neostradzie, a byly i anpewno to pamietasz skoro sie na tmy znasz to też jak z niosla pamietam dalej w Regulaminie wisial zapis podobny jak w PLAY, że jak ktoś przeciązy infrastrukture to moge przycinac. Jak wezmiesz Regulamin uslugi u dowolnego operatora na sm/mms nielimitowany czy rozmowy tez jest zapis, że gdyby spowodowalo problemy w użytkowaniu innym moga ci zalozyc ogranicnzik lub zablokowac usluge do konca okresu rozliczeniowego. Co raczej chyba nigdy nie zrobili. To samo LTE. Nie porównuj CP/Plus do Playa z LTE bo Play nie ma takiej ilosci andajników co Plus i CP, żeby Play mógł na głupa tą usługe LTE na zawsze bez limitu wciskac każdemu kto sie napatoczy. Mam wrazenie, że PLAY ludiz dobrze nauczyłi wyszkolil bo gdyby bylo inaczej to na pytanie gostka do paniusi jaką macie ofertę na internet mobilny mogła odrazu wyjechac z tym nielimitownaym, a ona sie spytałą ile ma pan u obecnego operatora, odpowiedzial 30Mb, wykorzystuje pan- pyta sie, on: nie to dałą mu to smaoz LTE bez limitu na 6 miesiecy ;) Chociaz on odrazu powiedzial,że nie ma zasiegu samego playa tylko inne nadajniki.

 

Nie bede polenizowal bo sie tka ajk ty nie znam an tym, ale prosze cie neikrytykuj tego LTE aż tak bo naprawde wyglada to jakbys bral za to akse bo to smao moze ktos powypisywac o radiowce, neostradzie i np. UPC ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuje bo jest zle. LTE dziala fajnie. Pisze tylko o tym zeby LTE nie traktowac jako stacjonarny internet bo on sie do tego nie nadaje.

Wlasnie przez wciskanie na sile power lte i wmawianie ze jest lepszy niz neo od pewnego czasu predkosc spadla i lejki wstawiaja o wiele wczesniej.

Jesli play nie wciska to chwala mu za to. Najwazniejsze ze lejek moga dac po 100/200gb zaleznie czy karta badz umowa. Tutaj wiesz na czym stoisz. W cp i plusie to nic nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krytykuje bo jest zle. LTE dziala fajnie. Pisze tylko o tym zeby LTE nie traktowac jako stacjonarny internet bo on sie do tego nie nadaje.

Wlasnie przez wciskanie na sile power lte i wmawianie ze jest lepszy niz neo od pewnego czasu predkosc spadla i lejki wstawiaja o wiele wczesniej.

Jesli play nie wciska to chwala mu za to. Najwazniejsze ze lejek moga dac po 100/200gb zaleznie czy karta badz umowa. Tutaj wiesz na czym stoisz. W cp i plusie to nic nie wiadomo.

 

Masz rację tylko korzystając z internetu normalnie jak większośc ludiz, a nie sciągając TB danych to raczej cięzko na uzywac 100-200 GB bo normalnie nie jest tak, że non-0stop transfer leci ;) Nawet ogladjąc iple to LTE jest szybkie i szybko zbvuforuje i leci z pamieci, tak samo youtube ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90GB srednio miesiecznie na usera u mnie przypada. Owszem jedni mocno zawyazaja gdzie inni zanizaja. Niestety albo stety coraz wiecej ludzi ma smart tv. Oglada youtube czy chocby weeb.tv

Glupie 1-2Mbit przepustowosc leci ale non stop przez 2-3h zaleznie jaki film. To sie tak wydaje ale gigabajty leca szybko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz radiówke byle dali Cię na dobry kanał. Internet LTE typu plus, play, etc. jako domowy to jedno wielkie nieporumienie, gdzie prędkość Ci zaniżą do 64kbps zanim dobrze się rozpędzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

użyj cyber ghoust 5 są darmowe klucze w necie non stop.większość dostawców radiowego neta daje mega blokady i zabezpieczenia , cyberghoust omija wszystko.

 

korzystam 3 lata ciągle za free bo odnajduję promocyjne kody na necie :) to takie proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90GB srednio miesiecznie na usera u mnie przypada. Owszem jedni mocno zawyazaja gdzie inni zanizaja. Niestety albo stety coraz wiecej ludzi ma smart tv. Oglada youtube czy chocby weeb.tv

Glupie 1-2Mbit przepustowosc leci ale non stop przez 2-3h zaleznie jaki film. To sie tak wydaje ale gigabajty leca szybko :)

 

U mnie czesto chrzesniakz bratem gra w Minecrafta i gada w trakcie grania ze znajomymi gada przez skype bez obrazu i czasami caly dzien przez 2-3 dni. Zrozum, że jak mas zpredkosc neta 20-30Mb lub wyzej to film z ipla czy czegokolwiek innego szybciej sie buforuje do pamieci niz ty ogladasz, a nie leci non-stop transfer. Ja naprawde widze, że nie rozumiecie, że czym transfer ma wiecej Mb/s to szybciej buforuje, a jak szybciej zbuforuje to mniej zje transferu teoretycznie bo nie leci transfer cały czas. Widac to na youtube. Włączam teledysk nawet z ciekawosci kiedys w 4K i łądnie buforuje, zanim obejrzałem pół (5 minutowy) było zbuforowqane i nie lecial transfer nawet jak dawalem odtwórz jeszcze raz bo miał w pamieci przegladarki. OgląDAŁEM SERIALE Z iPLI TE RÓZNE PRZYJACIOLKI MOJA MAMA I BRATOWA ITP I TEŻ SZYBCIEJ BUFORUJE NIZ ODTWARZA.

 

Sorry za duze litery Caps sie wcisnął, nie chce mi sie pisac jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widze ze nie rozumiesz czym jest transfer a czym przepustowosc.

Jesli plik sciagany badz ogladany zajmuje 10GB to nie wazne czy sciagasz z predkoscia 1Mbit czy 1000Mbit i tak sciagniesz 10GB. Roznica jest tylko w czasie i nic wiecej.

Nie wiem jak ipla dziala bo nie uzywam jednak youtube ma limitowana predkosc buforowania chociaz to moze byc zalezne od GGC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie widze ze nie rozumiesz czym jest transfer a czym przepustowosc.

Jesli plik sciagany badz ogladany zajmuje 10GB to nie wazne czy sciagasz z predkoscia 1Mbit czy 1000Mbit i tak sciagniesz 10GB. Roznica jest tylko w czasie i nic wiecej.

Nie wiem jak ipla dziala bo nie uzywam jednak youtube ma limitowana predkosc buforowania chociaz to moze byc zalezne od GGC.

 

Dobra moze zle cos pisalem wczesniej i sie nie dogadalismy. W każdym razie nadal uważam, że naprawde tzreba nie wiem co robic normalnie, żeby zuzyc 100-200GB bo nawet przegladajac strony to wczyta strone i transfer nie leci, a juz napewno wczytanie jakiejkolwiek strony to nei gigabajty. Zreszta o czym dyskutowac beda lejkowac to beda, a narazie PLAY nie lejkuje i tyle. Różnica jest taka, że PLAY nie zuywa nawet w reklamie, że to wjakis sposób może być internetem stacjonarnym czy elpszym od neostrady jak Plus czy CP tylko poprostu, ze nie ma limitów i to wszystko. Orange ma identyczna oferte jak Plus bo za 69,99 z rtouterkiem małym dają 40GB limit i ajk llimit sie skonczy dopiero ams zno-limit ale "do 10Mb", dopiero za 89,99 ile wyciagnie. PLAY jasno mowi, że w LTE nie masz zadnego limitu, nawet w 4G (HSPA+) dopiero w 3G i nizej zuzywa limit 25GB i wtedy zlejkuje, ale jak sie polaczysz w LTE to zasuwa. Pisze to w regulaiminie gruba czcionka ja napisalem troche po swojemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W play masz 100gb albo 200gb. To jest ok. W plus nie wiadomo a po ostatnich postach jak czytalem to 30gb podstawowy limit i po kolejnych 15gb lejek na 0.5mbit

Strony lekkie tez nie sa. Samo wejscie na wp czy inny portal moze lyknac 15mb.

Grafiki sporo no i jedna reklama we flashu musi byc.

Ziarnko do ziarnka i zbiera sie.

Wczoraj z ciekawosci ogladalem jak ciagnie jeden klient ktory dostal 10mbit ode mnie. Juz 150gb stuknelo a dopiero 18 dni korzysta.

Jak z nim rozmawialem to oglada caly czas teledyski. Wsumie zamiast radia internetowego i oczywiscie w hd.

Filmy oglada na kinomaniak czy cos takiego.

 

Sprawdz sobie kiedys z ciekawosci ile taki teledysk lyknie w hd na jedno ogladniecie i pozniej zauwazysz ze 30gb jak daja w plusie to dla jednej osoby na styk.

 

Jesli chodzi o operatorow radiowych to lepiej popytac jak dziala bo rozrzut jakosci jest ogromny. Do mnie ludzie przechodza z adsl netii i orange bo lepiej dziala ale tez mam konkurencje jedna co mobilny net w 3g o wiele lepiej chodzi.

Najlepszy jest efekt wow jak z takiej konkurencji do mnie przechodza. Mysla ze w umowie 10mbit jak bedzie chociaz 1mbit to beda zadowoleni a tutaj zaskoczenie.

Szczegolnie jak odpalam przy nich speedtesta zanim limit predkosci ustawie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem co on za teledyski ogłądął w HD. Ja oglądam w HD na youtubie sporo i okrez rozliczeniowy mam w Play od 10-9 dnia i w tej chwili do dziesiątego niecale 39GB poszło transferu według PLAY24. Ja naprawde podziwiam ludiz, którzy potrafią w pol miesiaca wyciągnac dane pobrane powyzej 100-150GB bo naprawde nie mam ja pojecia jak oni to robia. Może nie oglądam serialó z ipli nioe wiadomo ile razy, ale ostatnioz ciekawości w nc+ na dekoderze mam netVOD i mam tam za darmow pakiecie VOD canal+ filmy nie sa w HD, ale obejrzałem film 110 minut dal pewnosci resetnąłem Huaweia, żeby od nowa sie polączył, żebym potem sprawdzil ile poszlo dodatkowo an necie siedizala mam, nie wiem co i jak ogladala w kazdym razie poszlo 2GB.

 

 

To tak samo ajk wszyscy piszą, że stabilizator programowy an centrlai Orange zwalnai predkosc tylko po to, żeby dostosowac predkosc do parametró, ale parametry to jedni, a na lini miedizanej powstaja bledy czym wiecej tym stabilizator bedzie ucinal predkosc, żeby było mniej bledow bo dla niego to jakis problem. Błędy powstają na lini tez przy duzym transferze i duzej ilosic pobierania danych, a czym wolniej pobierasz tym mniej bledow na lini. Ani rauz w Play nie mailem wiecej jak 35Mb/s i jest to wystarczajace. Jesli tka beda dawac predkosc na tym be zlimitó to ciekzo bedzie obciazyc nadajnik bo jakby wszystkim dlai, żeby mieli 70-80Mb/s czy nawet 50-60Mb/s to andajniki by nie wyrobily przy tka duzym transferze. Tak robi Play.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dobrego lokalnego operatora internetu , w internecie są katalogi sprawdzonych dostawców - zapytaj googla "operator net w pl". U lokalnego w niskiej cenie dostaniesz szybkie łącze bez limitu (zupełnie bez limitu, a nie jak w komórkach a niby) a co ważniejsze większość daje stały publiczny adres, możesz podłączyć sobie sterowanie automatyką domową, kamerę albo inne rzeczy i sterować/oglądać przez smartfona, relewacja. Ja korzystam z http://airmax.pl/klienci_ind/internet/, bardzo sobie chwalę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj dobrego lokalnego operatora internetu , w internecie są katalogi sprawdzonych dostawców - zapytaj googla "operator net w pl". U lokalnego w niskiej cenie dostaniesz szybkie łącze bez limitu (zupełnie bez limitu, a nie jak w komórkach a niby) a co ważniejsze większość daje stały publiczny adres, możesz podłączyć sobie sterowanie automatyką domową, kamerę albo inne rzeczy i sterować/oglądać przez smartfona, relewacja. Ja korzystam z http://airmax.pl/klienci_ind/internet/, bardzo sobie chwalę.

 

Tyle ludiz pisze, że LTE bez limitu jest be, beznadziejne bo sa jakies zapisy w Regulaminie, ale po co przetestowac, jak latwiej tak jak wiekszosc nbapisac, że beznadzieja. Za takie rzeczy powinno sie zlecac biczowanie to zamiast myslec 4-ma literami myslaloby sie glowa. Brat ma wifi lokalnego dostawcy w 5Ghz i wszystko ok, za 2Mb placi 90 zl bez zlotowki, przeniesliw inne miejsce nadajnik i lipa bo zaslania jakis budynek. To jest to co zawsze moze zrobic lokalny dostawca. Nadajnika LTE nikt sobie nie rpzwiesi an inne miejsce bo jest prawnie nie mozliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...