Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bartus1910rks

Mam zamiar kupic procesor Intel Xeon Procesor E5420

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam zamiar kupic procesor Intel Xeon Procesor E5420, do mojej plyty glownej GA EP35 DS3. Moje pytanie brzmi czy bedzie on pasowala, po przerobieniu jej na socekt 771. Niewiem czy dobrze sie wyrazam, ale jezeli tak, to sry, tepy jestem w tej dziedzinie. Dzieki.

Czytalem duzo informacji o przerabianiu tego procesora .. ale niewiem czy po przerobce bedzie on pasowal, prosze o madre wypowiedzi. Dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam zamiar kupic procesor Intel Xeon Procesor E5420, do mojej plyty glownej GA EP35 DS3. Moje pytanie brzmi czy bedzie on pasowala, po przerobieniu jej na socekt 771. Niewiem czy dobrze sie wyrazam, ale jezeli tak, to sry, tepy jestem w tej dziedzinie. Dzieki.

Czytalem duzo informacji o przerabianiu tego procesora .. ale niewiem czy po przerobce bedzie on pasowal, prosze o madre wypowiedzi. Dzieki.

 

Tutaj zadawaj pytania http://forum.pclab.pl/topic/933619-Procesory-LGA-771-w-plytach-LGA-775/ najwięcej ludzi w temacie przegląda tamten wątek. NA GA EP35 DS3L śmiga na 100% Nie wiem czym się różni DS3L od DS3 ale byłbym bardzo zdziwiony jakby nie działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinno śmigać, tylko musisz uważać jak modyfikujesz Socket bo łatwo uszkodzić styki.

 

Pozdrawiam

 

Najlepiej zostawić stary proc w gnieździe na czas wycięcia tych plastików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej zostawić stary proc w gnieździe na czas wycięcia tych plastików.

 

Kurcze czy ja niewyrazno napisalem, prosze o madre wypowiedzi, a nie jakies odpowiedzi, pilnie chce odpowiedz czy bedzie pasowac to po obrobce tej platformy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dobrze pomyslalem a moze nie, ale skoro mam socket 775 lga to skoro go przerobie to bede mial socket 771, ktos sie zgodzi z tym, i wtedy bez problemu powinno mi pasowac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze dobrze pomyslalem a moze nie, ale skoro mam socket 775 lga to skoro go przerobie to bede mial socket 771, ktos sie zgodzi z tym, i wtedy bez problemu powinno mi pasowac ?

 

Nie. Przerobisz procesor tak aby pasował do LGA 775, a nie Socket do 771 :)

Procesory 771 od 775 różnią się tylko kilkoma pinami, więc jak je zakryjesz naklejając adapter wsyzstko śmiga na LGA775.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...