Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

rabciak

Gtx 660 zepsuta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś tygodnia mam problem z moją kartą gigabyte gtx660. Na początku wyłączyła mi sie gra podczas grania a na dole wyskoczył błąd, że sterownik przestał odpowiadać ale odzyskał sprawność. Nic sie nie działo az pewnego razu włączam komputer a tam http://i58.tinypic.com/152nfvt.jpg ;/. Zrobiłem reinstal sterownikow restart kompa wszystko ok 3 dni pozniej znowu to sie stalo wiec znowu reinstal sterownikow- tym razem nie pomogl odlaczylem karte i bylem gotowy wyslac ja na gwarancje ale pomyslalem ze sprawdze u kolegi czy dziala pojechalem odpalamy instalujemy stery- wszystko ok dziala gierka normalnie kazda itp... Dzisiaj przez pol dnia siedzialem normalnie gralem troche w gry wylaczylem komputer poszedlem na dwor wracam a tu znowu to samo nawet system sie nie odpalil tylko ekran czarny po loadingu to wylaczylem go i po wlaczeniu ponownym wyskoczylo mi jakies narzedzie do naprawy systemu. Zrobilem to i teraz do was pisze z tego komputera z ta karta graficzna wszystko znowu ok...

Problem jest z karta systemem czy innym podzespolem bo juz nie wiem co mam robic wysylac ja na gwarancje czy jakims programem da sie sprawdzic czy karta jest sprawna? Prosze o pomoc zanim mi komputer calkiem padnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba wysle na gwarancje bo teraz za kazdym razem musze 2 razy komputer uruchamiac zeby sie normalnie odpalila xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh dzisiaj przyszła karta z gwarancji i dalej sie cos jebie tyle ze mniej...

Przy graniu potrafi gre wyjebac czasami trzeba kompa restartowac (najpierw artefakty i scina potem zwiecha).

Przy normalnym uzytkowaniu raz mi wywalilo komunikat o sterownikach ktore przestaly dzialac.

Dodam ze na innej karcie której nie trzeba wpinać pod ten 6 pinowy kabel od zasilacza tylko pod samo PCI-E działa normalnie na tym kompie, jak myślicie nie naprawili mi tej karty czy mam cos innego zepsute?

Prosze o odpowiedz bo nie wiem czy drugi raz wysylac karte czy problem lezy gdzie indziej ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj na innym zasilaczu,choć to markowy sprzęt,to nie znaczy że zawsze będzie z nim o.k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...