Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mestern

[Zamknięty]Gigabyte GTX780 Windforce x3

Rekomendowane odpowiedzi

ostrzegałem(od razu poszedł raport do moderacji), wystawił jeszcze iphone : /

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio to modne pewnie ktoś dostanie maila że konto przejęte przez osobę nie upoważnioną znajomy miał to samo ostatnio a konto ponad 300 pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie łapię - konto zawieszone, a aukcja wisi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafiki się sprzedały nawet a nie wisi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już gdzieś pisałem, że wałków na allegro teraz sporo. I to nie ze świeżych kont tylko z tych przejętych. Gdzieś jakiś czas temu pisali, że wyciekło sporo loginów i haseł do e-maili a stąd już niedaleka droga do innych kont. Sam się naciąłem ostatnio na 150zł. Konto same pozytywy, aktywne i wystawione kilka rzeczy nawet niezbyt popularnych w sumie a po wpłacie dostaje e-mail z allegro, że konto zostało przejęte i żeby nie wpłacać :E

 

A wystarczy, że allegro wprowadziło by np zmianę nr konta bankowego, nr kontaktowego i rodzaju płatności poprzez autoryzacje sms. I praktycznie problem by nie istniał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dwa dni temu przejęli konto na ebayu. Jeszcze miałem włam na prywatna skrzynkę e-mail. Od razu wystawili Iphona na licytację. Na szczęście wszystko już poblokowane, ale konta nie udało się odzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to czasem nie były włamy na maile gmail poczty? bo kiedyś pisało na onecie że był wyciek loginów i haseł do poczty gmail.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest podobnie osoba z mailem ewaasoji@cmoki.pl kupiła 2 razy z 2 innych kont konsolę oczywiście od razu dostałem wiadomość od allegro że te konta zostały przejęte. Na dodatek koleś pisał do mnie jakby tanslatorem google, najprawdopodobniej to ktoś z UK ponieważ pisał że ma problem z PayU i chce żebym mu wysłał najpierw konsolę potem o mi przeleje kasę. Żałosne. Wystawiłem trzeci raz konsolę i mam nadzieję że ta osoba znowu nie kupi z innego kradzionego konta. Miejcie się na baczności sprawdzajcie maile i zanim coś kupicie poczekajcie 1 dzień z przelewem bo może dostaniecie maila że takie konto zostało przejęte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...