Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczerbiec

Mikrofon Trzeszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jakiś miesiąc temu nagle z biegu przestał mi działać mikrofon w słuchawkach tak o jedna sekunda mikrofon lajtowo działa chwilę potem już nie więc pożyczyłem mikrofon od kolegi i zamówiłem nowy zestaw. Mikrofon kolegi trzeszczał ale dało się przez niego rozmawiać i strasznie jakoś trzeszczenie nie przeszkadzało lecz dzisiaj dostałem nowe słuchawki Steelseries Siberia V1 wraz z mikrofonem no i się zaczęło. Słuchawki działają naprawdę super zero problemów dźwięk czysty i tak dalej lecz sam mikrofon cały czas trzeszczy nawet jak nic nie mówię to trzeszczenie jest słyszalne jakby cały czas ktoś nadawał. Mam zintegrowaną kartę dźwiękową i stery Realtek HD Audio i od razu powiem że mam tylko jedno wejście na mikrofon. Jeśli ktoś wie jak uporać się z moim problemem proszę o pomoc. Sam myślę że po prostu to karta dźwiękowa pada ale nie jestem pewny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że gniazdo od mikrofonu lekko uszkodzone/wyrobione, wtyczka nie siedzi pewnie i stąd trzaski.

Próbowałeś na przednim panelu ?

 

edit. aa, tylko jedno wejście...

ale stery od realteka dają możliwość przekierowania funkcji na inne gniazdo, przełącz to w panelu sterowania Realteka i zobacz czy pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...