Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

6LATzwami

6 lat i tak w sumie, to po co mi to?

  

22 użytkowników zagłosowało

  1. 1. To nałóg czy wiedza pożyteczna?



Rekomendowane odpowiedzi

Tłumaczysz w komentarzach innym. Nabywasz wiedzy ze świata IT z każdym news'em. Chłoniesz tylko to, co aktualnie Cię "rajcuje". Albo wchodzisz wtedy, gdy kupujesz.

 

Mam w sobie to wszystko. Znaczy miałem, bo stałem się bierniejszy po kolejnej żonglerce nickami. I co teraz? Zrobię lepszego kebaba w domu? Wkręcę żarówkę? Pracuję w branży informatycznej i mam o czym pogadać z klientami? W sumie to ostatnie mogłoby być, bo mam jakiś śmieszny papierek. Ale nie jest. Po co mi ta cała wiedza? Zamiłowanie mam, nawet większe, do innych rzeczy. Ale jakoś tak wygodniej wyklikać jedną z kilku stron, w której jest portal z lab na końcu żeby reklamy nie robić. Focus zapłać, to może wtedy, teraz możesz pomarzyć. Zatem wygodniej wyklikać, a potem po prostu sobie siedzieć i czytać jedząc, czy wypełniając czas.

 

Jak opiszą kiedyś co charakteryzuje nasze czasy, to powiemy, że czytanie "internetów"?

 

Dla najwytrwalszych mam nagrodę skoro dotarliście.

Pomożecie mojej kobiecie. W jeden sposób, magisterkę ma:Tu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem kloca

 

W co go walnąłeś? Ręka Cię nie zabolała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Obstawiam, że na to troll, który znowu dostał perma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niedługo stuknie 10 lat, trzeba uciekać, bo to jak drugi dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

A ja jestem jeszcze jak pclaba nie było, tylko wcześniejszy portal...

 

PS: Pewien osobnik bardzo znany na forum wysyła na priv prośbę by napisać coś przychylnego za pomoc na jego profilu. Czy to aby normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

PS: Pewien osobnik bardzo znany na forum wysyła na priv prośbę by napisać coś przychylnego za pomoc na jego profilu. Czy to aby normalne?

Henus7? :E

 

On bardzo się podnieca komentarzami na profilu z tego co widzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan

Henus7? :E

 

On bardzo się podnieca komentarzami na profilu z tego co widzę :)

 

 

Nie powiem kto, ale jest to mod.

 

Byłem w szoku, gość jakby z automatu wysyła takie info ma priv, bo pomógł, to fakt ale, żeby tak sobie pozyskiwać sympatię forumowiczów...

 

"Witam.

xxxxxxxxxxxxxx

Jeżeli uważasz że Ci pomogłem to jakbyś napisał mi parę słów od siebie w moim profilu to byłoby mi bardzo miło otrzymać komentarz, z góry dzięki

xxxxxxxxx

Jakbyś miał kiedyś pytania to wal do mnie jak w dym na PW - czasami poczekasz cały dzień bo siedzę przeważnie w nocy ale nigdy nie olewam ludzi piszących do mnie."

 

Jak ktoś jest wdzięczny za pomoc to w temacie napisze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Dzięki za cynk.

 

RysiuGTS - tak się nie robi. Zły mod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi niedługo stuknie 10 lat, trzeba uciekać, bo to jak drugi dom.

o wlasnie, teraz zauwazylem ze we wresniu mi juz stuknela dekada na forum :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem nic o rozmiarze trolli na PClab póki nie napisałem wczoraj na forum :D Dla Was się szykuje pewnie ustawa ta, jak w UK. Btw ubolewałbym.

 

mi niedługo stuknie 10 lat, trzeba uciekać, bo to jak drugi dom.

Mój maksymalny przebieg związany z jedną stroną, to 8 lat.

 

A ja jestem jeszcze jak pclaba nie było, tylko wcześniejszy portal...

 

PS: Pewien osobnik bardzo znany na forum wysyła na priv prośbę by napisać coś przychylnego za pomoc na jego profilu. Czy to aby normalne?

Kiedy to było? PClab chyba jeszcze nigdy nie stawiał tak mocno na dwie odmienne dziedziny: marketing (często denerwujący) i solidność. Od czasów Focusa chyba zaczął szybować.

 

 

Chłoniemy te news'y i potem człowiek wydaje się, że wielu osobom może przysłużyć ("EJ DOBIERZ MI KOMPA BO NIE WIEM"). Wy robicie to zawodowo? Czy to po prostu hobby połączone z trwonieniem czasu, a czasem po prostu komuś doradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chłoniemy te news'y i potem człowiek wydaje się, że wielu osobom może przysłużyć ("EJ DOBIERZ MI KOMPA BO NIE WIEM"). Wy robicie to zawodowo? Czy to po prostu hobby połączone z trwonieniem czasu, a czasem po prostu komuś doradzicie?

Hobby+doradzenie komuś+naprawa+masę innych rzeczy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem kiedyś u siebie to o czym ty piszesz. I rzuciłem to całe IT w cholere jakieś 2,5 roku temu. Teraz zaglądam tylko żeby zobaczyć czy są jakieś ciekawe newsy, większości nawet nie klikam, a artów nie czytam wcale. Co mi z tej całej wiedzy, pieniądz zarabiam i tak w inny sposób, a ludzie przestali mnie wykorzystywać do "pomocy" przy komputerze. Mam teraz o wiele więcej czasu dla siebie, rozwijam inne hobby, jestem bardziej aktywny fizycznie i się lepiej czuje. A że nie potrafie dobrać odpowiedniego zestawu za 1500 czy 3000 to dla mnie nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmienia V8 Turbo nie da się pomylić z niczym innym. Tak, tak. Na podjeździe stoi już PanameraGTS. Drzwi się otwierają i wychodzi Ryszard. Oczy ma jakby zamglone, wzrok nieobecny. W głowie tylko jedna myśl - zamknąć temat i rozdać bany!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość driverfan
:lol2: i poprosić o pochlebny komentarz w profilu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówicie o Ryśku, mi pasuje jak ulał do Rysia Andrzejewskiego w wielu kwestiach. Ten Ryś tak ma? :D

 

Mam teraz o wiele więcej czasu dla siebie, rozwijam inne hobby, jestem bardziej aktywny fizycznie

Na samą esencje dla której składa się kompa? :D Z aktywnością fizyczną nigdy problemu nie miałem, może to zabójcze połączenie. Czuć się świetnie po dobrym treningu + trwonienie czasu na internety = i tak czujesz się spoko bo miałeś dobry trening :hmm:

 

Ludzie trolujcie, piszcie na temat ale klikajcie też w link z ankietą z pierwszego posta. Magisterka sama się nie zrobi, pzdr :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Chociaż faktycznie, niezawarcie umowy o produkcji w Polsce plus offset to wina Plaszczaka który brał wszystko z półki. Z samolotami bez uzbrojenia też się popisał, więc pewnie MON odkręca wszystko i spróbuje podpisać offset + produkcję w ostatniej umowie. Czemu się nie dało w drugiej? A no Plaszczak to Plaszczak co tutaj więcej dodawać.   Jak podpisywać umowy z Niemcami potrafią Czesi którzy w Europie mniej znaczą niż Polska ale jednak potrafią negocjować. Pomysł żeby brać pociski z Korei jako lewar na Niemcy nawet nie skomentuję, bo to poziom debila mógł wymyślić. 
    • Przede wszystkim to przynajmniej moim zdaniem zmiana bez sensu. Co do OC to jest to poblokowany CPU (coś jak non k u intela), więc tylko UV  
    • Fajnie że podałeś typ tego extendera bo z samego zdjęcia tak niskiej jakości trudno wywnioskować. Po zdjęciu wnioskuje, że to ten typ:  https://rbline.pl/extender-poe-pft1320-36882.html    Ogólnie standardowe extendery jakie stosowałem tylko regenerują sygnał nie są switchami czyli nie rozdzielają sygnału. W tym przypadku mają w sobie switcha. Różnica jest taka, że takie urządzenie różni się od typowego switcha tym, że zasilanie bierze z "głównego" switcha POE i nie ma w sobie zasilacza (taka jest idea extenderów). Na stronie którą podlinkowałem jest informacja  Więc można łączyć kaskadowo. Jednak pod 1 wyjście nie podłączysz kolejnych 2 extenderów (pewnie sam z siebie pobiera na własne działanie ze 2 W) oraz 3 kamer (każda np. po 6W). Czyli nie możesz podłączyć urządzeń które w sumie biorą więcej niż 15W.
    • Zamierzam przesiąść się z 13700kf na 7800x3d i chciałbym go posadzić na dobrej płycie x670e w rozsądnej cenie, używki też wchodzą w grę, co byście polecili powiedzmy do kwoty 1500 zł im mniej tym lepiej. Nie śledziłem wątku więc nie wiem jak z oc wyżej wymienionego procka, mocno wyżyłowany czy mozna go jeszcze podkręcić czy lepiej iść w UV? 
    • Pograłem trochę dłużej: VRR i flickering - testowałem Squad gdzie FPS potrafi spaść ze 120 do 80 FPS, zero mignięć. Zablokowałem FPSy w grze na 45 i też zero mignięć. Może są różne wersje softu albo nie wiem, u mnie nie miga. Smużenie - jak się przypatrzy to jest przy ciemnych kolorach, ale na pewno nie taka skala jak kiedyś to było na VA. Na tyle małe że podczas normalnej rozgrywki tego nie widać i można pominąć (pewnie subiektywne, ale mi nie przeszkadza).  Skalibrowałem HDR w apce do kalibracji W11, wyszło że max jasnosć to jakieś 1150-1200 nitów. Wieczorem w grach robi serio robotę, pierwszy raz musiałem oczy zmrużyć patrząc na płomienie  Jakieś tam VA/IPS z podświetleniem krawędziowym to w ogóle nie ma jak porównać... Oby więcej takich Miniled powstawało, pakować więcej stref, walczyć ze smużeniem i super sprzęt za nieduże pieniądze.  Dziwi mnie trochę polityka cenowa, kupiłem go za 1600 zł, a na drugi dzień kosztował 2000 zł, potem 1800 zł i znowu 2000 zł. Chyba malutko ich produkują że ceny tak skaczą. Za 2k to nie warto zdecydowanie, 1600 adekwatna cena.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...