Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

adamkk222

[Zamknięty]Karta dźwiękowa USB ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mama taki w sumie mały ale duży kłopot, chcę uzyskać dobry dźwięk, ponieważ często gadam z znajomymi i często coś nagrywamy razem.

 

Mam kartę dźwiękową zintegrowaną z płytą główną czyli krótko mówiąc dźwięk najgorszej jakości, i moje pytanie takie czy coś takiego jak ta karta :

http://allegro.pl/karta-dzwiekowa-creative-play-na-usb-sound-blaster-i4666195041.html

Rozwiąże mój problem z dźwiękiem, czy tak karta usb da mi bynajmniej dobrą jakość dźwięku, czy to nic nie zmieni w porównaniu z zintegrowaną na płycie głównej ?

 

Wiem też, jakość dźwięku zależy od kart dźwiękowej i mikrofonu, używam dobrego / przeciętnego z słuchawek:

http://allegro.pl/x-kom-pl-sluchawki-creative-hs-800-fatality-gaming-i4644427356.html

 

Pytanie proste, czy opłaca się zakupić tą kartę usb i czy polepszy to jakość dźwięku, czy to tylko pieniądze w błoto wyrzucone i lepiej kartę dźwiękową zakupić ?

 

( Mały kłopot tym, że już tyle kompa wsadziłem ostatnio, że wydatki ograniczone, za bardzo nie stać mnie na kupno nowego mikrofonu np. Blue Yeti czy nowej karty za 500zł ;/ )

 

 

Za pomoc bardzo dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieżej masz mój post praktycznie ten sam problem i te same słuchawki ;[]. IMO Fatalitki mają solidne mikro wśród słuchawkkowych mikro. A co do karty to z tego co czytałem Xonar u 3 (nówka 140zł) to najtańszy sensowny wybór ale nie wiem jak bardzo u ciebie problem z kasą :).

A co do tej karty za 50zł sam chętnie posłucham opinie ale coś czuje że nie będą kolorowe, jaka cena taka jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...