Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Daret

Moto G2 Oryginalna?

Rekomendowane odpowiedzi

Oryginalna. Takie pytania powinieneś zadawać sprzedającemu.

 

Napisałem do nich wiadomość i w wiadomości wzrotnej otrzymałem, że telefon pochodzi z europejskiej dystrybucji a w zestawie znajduje się dokumentacja oraz kabel USB. Czy to oznacz, że nie ma tam ładowarki czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ładowarki nie ma i prawdopodobnie telefony nie mają wyświetlacza. Taki możesz potem zakupić w kiosku. Będzie wydawany w magazynie Moto G2, całą kolekcję rozpisano na 50 numerów wychodzących co tydzień, więc w rok zbierzesz wyświetlacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ładowarki nie ma i prawdopodobnie telefony nie mają wyświetlacza. Taki możesz potem zakupić w kiosku. Będzie wydawany w magazynie Moto G2, całą kolekcję rozpisano na 50 numerów wychodzących co tydzień, więc w rok zbierzesz wyświetlacz.

 

? Seriooo? No to nie kupuję w takim razie -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

? Seriooo? No to nie kupuję w takim razie -_-

:poke: Nie ma ładowarki i jest to normalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:poke: Nie ma ładowarki i jest to normalne.

 

okey a teraz na poważnie, serio nie ma tej ładowarki? Moje pytania mogą być głupie ale wiadomo, 800 zł to nie jest mala kwota, na dodatek mało się znam na telefonach itd. dlatego pytam, więc proszę o poważną i szczerą odpowiedź. Jest ta ładowarka czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze ci powiem, napaliłem się kiedyś na starą motorole v3, (moja stara kupiona lata temu w sklepie się popsuła) Kupiłem 2x baterię i raz sam aparat od takich 'byznesmenów' i żaden produkt nie był orginalny, baterie działały tydzień. Było to widać od razu, po jakości i użytych materiałach (byś się zdziwił, jak niby taki sam tel różni się od orginału). Na allegro same oszusty niestety...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze ci powiem, napaliłem się kiedyś na starą motorole v3, (moja stara kupiona lata temu w sklepie się popsuła) Kupiłem 2x baterię i raz sam aparat od takich 'byznesmenów' i żaden produkt nie był orginalny, baterie działały tydzień. Było to widać od razu, po jakości i użytych materiałach (byś się zdziwił, jak niby taki sam tel różni się od orginału). Na allegro same oszusty niestety...

 

Dzięki Ci wielkie za odpowiedź. Spotakłem się już z opiniami o motoroli moto g jak i g2, o tym, że często się psują, problemy z akcesoriami itd. Dlatego postanowiłem swój wybrów skierować na Samsung Galaxy S3 Neo, nie chcę żadnych LG G2 mini, Htc itd.

 

Jak myślicie S3 Nego będzie dobrym wyborem? Słyszałem, że da się go zaaktualizować do 4.4 Kitkat no i na dodatek robi on bardzo fajne zdjęcia, ma duży wyświetlacz, nie laguje itd. wszysko w sam raz. Brać? Od razu z calym zestawem na miejscu u siebie i już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup telefon w normalnym sklepie, jaki to temat na inną dyskusje bo zupełnie nie powiedziałeś jakie masz oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup telefon w normalnym sklepie, jaki to temat na inną dyskusje bo zupełnie nie powiedziałeś jakie masz oczekiwania.

 

Temat przerodził się w dyskusje po tym jak dowiedziałem się, że w Moto G2 nie ma ładowarki w zestawie.

 

Przejdźmy do rzeczy:

 

Telefon: Max 800 zł

Stan: Nowy

Dobry aparat tylni jak i z przodu.

Szybki

Ekran 4,5" co najmniej

Dobry wyświetlacz.

 

Myślałem nad tym by kupić u siebie w mieście SG3 Neo, co myślicie o nim? Ponoć można do Androida 4.4 zaaktualizować :) Opłaca się brać czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do powyższych postów, to faktycznie, moja orginalna moto g nie miała ładowarki (tylko kabel usb do kompa). Wychodzi to z nowych wytycznych ue (i oszczędzania surowców), że każdy z pewnością ma w domu choć jedną ładowarkę która pasuje do telefonu...

 

Co do androida, to kupiłem z jellybean, w styczniu 2014 miałem kitkata, i teraz zapowiedziany został lollypop (pewnie też dostanę w styczniu). A tel kosztował e180 z przesyłką...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moto G 1gen nie miała w zestawie ładowarki a to z powodu zmniejszenia kosztów produkcji. W nowej generacji pewnie jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotakłem się już z opiniami o motoroli moto g jak i g2, o tym, że często się psują, problemy z akcesoriami itd.

 

Psują się jak każde inne, miałem dwie motorole v3 przez dłuuugi czas (najlepsza na ziemi gra 'golf' zagrywałęm się godzinami i przeszedłem całą :)), wcześniej model z antenką którego nazwy nawet nie znam (haha znalazłem v8088, tylko miał uwaną antenkę i znaczek :)), teraz mam moto g pierwszej generacji. Wszystkie traktowane dosyć ostro, żadnych pokrowców. Stare modele nie-smatfony rzucane o ziemie, z pourywanymi antenkami itp itd. Przypadek który wcześniej opisałem o popsutej v3 to zdechła bateria, i skończyło się na lewych sztukach...

 

Co do moto g to proszę cię... jedynka faktycznie ma słaby aparat, ale dwójka jest ponoć poprawiona, zobacz testy. Ja jestem mega zadowolony z jedynki bo mi aparat średnio przeszkadza, jakość wykonania genialna, super ekran, spadł parę razy i nic się nie stało. I dostanę aktualizację na Lollipop, a kupowałęm z Jellybean.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie pchaj sie w samsunga, lepiej kup g2 i dokup sobie ładowarkę, lepiej na tym wyjdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pchaj uzywany telefon.

700zł to Nowka LG L90 dobra tani równo LG G2 mini, Moto G 2gen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...