Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ymksnb

Problem z połączeniem internetowym poprzez Galaxy Young

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pierwszy raz zakładam temat, więc proszę o wyrozumiałość a zarazem o edycję mojego tematu, jeśli się coś nie zgadza.

Przeszukiwałem najróżniejsze fora w celu znalezienia konkretnej odpowiedzi na mój problem.

 

Mianowicie jest tak : za pomocą komputera łączę się z internetem poprzez router USB, jakim jest mój telefon - Samsung Galaxy Young z Androidem 4.1.2

Problem tkwi w pobieraniu danych. Prędkość pobierania wynosi ok. 0.74 Mb/s, natomiast prędkość wysyłania - ok. 2.61 Mb/s.

Po udostępnieniu internetu poprzez wi-fi (telefon jako router wi-fi), na laptopie (na pececie nie mam karty sieciowej bezprzezwodowej) prędkości są takie, jakie powinny być - download w granicach ~350-450 kb/s (prędkość mierzyłem pobierając jakieś pliki poprzez torrent, speedtest'em, ogólnie czuć było, że internet chodzi szybciej).

 

Co dziwne, gdy telefon działał jako router wi-fi i gdy wszystko było jak trzeba, wystarczyło jedynie pod niego podpiąć przewód USB a prędkość internetu od razu zwalniała.

Próbowałem na pc łączyć się z internetem w telefonie zarówno poprzez wbudowany router usb, jak i przez aplikację PdaNet+ - prędkości są podobne a wystarczy odpiąć przewód USB i wszystko wraca do normy.

 

Chcę tylko łączyć się pecetem z internetem w telefonie tak samo jak laptopem poprzez router wi-fi w telefonie.

Co może być tego przyczyną? Ktoś ma pomysł jak ten niewygodny problem rozwiązać?

 

 

Problem jest na pewno związany z pecetem, bo po podłączeniu telefonu pod laptop i udostępnienie internetu poprzez router usb, prędkości są w normie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...