Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dillerOs

Problem z Kartą MSI GeForce GTX 770 OC Gaming 2GB DDR5 i płytą główną ASUS P5N-E SLI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie czy moja płyta główna ASUS-P5N-E SLI poradzi sobie z tą kartą graficzną ?? MSI GeForce GTX 770 OC Gaming 2GB DDR5

 

I małe pytanko jeszcze która karta lepsza są w podobnej cenie 1200zł

MSI GeForce GTX 770 OC TW Gaming 2GB DDR5

GIGABYTE GEFORCE GTX 770 OC 4GB

GIGABYTE GeForce GTX770 2GB 256b OC Windforce

 

Ja bym obstawiał MSI a wy jam myślicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że bez sensu pakować się w nową 770 skoro :

 

1. za ~250PLN więcej masz dużo bardziej wydajną 970

2. za +/- 900 PLN kupisz używaną 770 z gwarancją min. 2 lata.

 

Jaką masz resztę kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4GB Ram Kingston ddr2

CPu Intel® Pentium® DUO @ 2.00GHz

Zasilacz 540W jaki model nie pamiętam

 

Budżet mam ucięty zapożyczyłem się na tą kartę więc nie dam rady wykombinować 200-300zł więcej bo mam dług który muszę szybko spłacić

 

Nie jestem przekonany do kupowania używanych kart :/ jest to dobry pomysł ??

 

Czy 970gtx a 770 gtx jest duża różnica ?? słyszałem że w testach wychodzą podobnie :) chciałem kupić gtx 760 teraz nastawiłem się na 770 tylko nie mówcie że szarpnę się na 970 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego procesora? Bez znaczenia, czy byś kupił GTX750 czy kupisz GTX980 to i tak wydajność będzie taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

TO będzie najlepsze wyjście (+DDR3 i coś się obawiam, że zasilacz).

 

C2D nowa karta nie uratuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to ładnie mnie zbiliście z tropu :o

Nie wiem co robić hehe

 

Myślałem że wystarczy że włożę nową kartę 770 i dokupię coś ram a wy mi piszecie o wymianie kości na ddr3 / płyty głównej i procesora :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo to ładnie mnie zbiliście z tropu :o

Nie wiem co robić hehe

Oszczędzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by mi opisał ogólnie jak to wszystko ogarnąć tak żeby w Wiedźmina 3 pograć hehe proszę was bo jestem w temacie kompletnie zielony :/

 

gdzie szukać części używanych ?? jakieś stronki ktoś pomoże jak to wszystko do kupy poskładać ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś by mi opisał ogólnie jak to wszystko ogarnąć tak żeby w Wiedźmina 3 pograć hehe proszę was bo jestem w temacie kompletnie zielony :/

 

O nowego Wiedźmina to się martw jak wyjdzie. Do tego czasu (4 msc) odkłądaj kasę. Tak jak koledzy pisali, do tego procka nawet jak wsadzisz najmocniejszą grafę nic to nie da, bo procesor będzie ją ograniczał.

 

A co do stronek to standardowo fotum PCLaba (często fajne okazje można trafić) no i Alledrogo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa jak bym kupił geforce gtx 770 używaną za 750zł mam taką ofertę i za resztę procesor to zdało by to egzamin ??

 

Bo płyty chyba nie muszę wymieniać ??

 

Właśnie potrzebuję teraz jakiegoś sprzętu żeby zabić czas w zimowe wieczory :) aaa na wiosnę lecę do Irlandii więc zarobię coś na konkretny sprzęt ...

 

 

więc co według was zamówić teraz ?? Jaki procesor nowy/używka ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aa jak bym kupił geforce gtx 770 używaną za 750zł mam taką ofertę i za resztę procesor to zdało by to egzamin ??

 

Bo płyty chyba nie muszę wymieniać ??

 

Właśnie potrzebuję teraz jakiegoś sprzętu żeby zabić czas w zimowe wieczory :) aaa na wiosnę lecę do Irlandii więc zarobię coś na konkretny sprzęt ...

 

 

więc co według was zamówić teraz ?? Jaki procesor nowy/używka ??

ASUS-P5N-E SLI to zabytek i nie ma najmniejszego sensu w nią inwestować, włożenie lepszego procka na LGA775 niczego nie zmieni. Określ max budżet to coś dobierzemy. I sprawdź jaki masz zasilacz (jeśli markowy to jeszcze pociągnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet 1500zł ... a model zasilacza be quiet pure power bqt l7-530w

 

połowa pójdzie na kartę pewnie gtx 770 za 750 zł to dobra cena ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet 1500zł ... a model zasilacza be quiet pure power bqt l7-530w

 

połowa pójdzie na kartę pewnie gtx 770 za 750 zł to dobra cena ??

 

Zasilacz da radę, 750PLN - zależy za co (model, gwarancja).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC a o gwarancję dopiero napisałem czy jest :)

Karta ok (sam mam taką), reszta kompa np: Mój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc co byście powiedzieli o takim zestawie i czy wszystko pasowało by do siebie ??

 

Intel Pentium G3258 -250zł

Płyta główna MSI A88XM-E35 Socket FM2+ PCI-E DDR3 -150zł

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 -150zł

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC -750 zł

 

chyba że doinwestował bym w płytę główną i kupił

 

MSI H97 GUARD PRO -350zł jak ogólnie widzicie taki zestaw ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha płyta na FM2+ i procesor na 1150... Albo procesor za 250zł i płyta za 400zł :D

 

 

Kup i3 4160 i płytę na B85.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna ASUS B85M-G Socket 1150 PCI-E DDR3 -250zł

Procesor Intel Core i3-4160 1150 3.6GHz 3MB BOX -450zł

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 -150zł

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC -750 zł

 

Już lepiej ??

 

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 -150zł

MSI B85-G43 GAMING -350zł

Procesor AMD APU A8-6600K 4x 4,20 GHz -350zł

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC -750 zł ??

 

który zestaw lepszy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyta główna ASUS B85M-G Socket 1150 PCI-E DDR3 -250zł

Procesor Intel Core i3-4160 1150 3.6GHz 3MB BOX -450zł

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 -150zł

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC -750 zł

 

Już lepiej ??

 

Pamięć GoodRam DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 -150zł

MSI B85-G43 GAMING -350zł

Procesor AMD APU A8-6600K 4x 4,20 GHz -350zł

MSI GeForce GTX770 Twin Frozr OC -750 zł ??

 

który zestaw lepszy ??

Haha a ten drugi zestaw to niby jak ma pasowaC? Wybrałeś procesor AMD i płytę pod intela :D

 

Ten 1 ujdzie w tłoku http://www.morele.net/plyta-glowna-gigabyte-ga-b85m-d3h-b85-dualddr3-1600-sata3-hdmi-gblan-matx-ga-b85m-d3h-582757/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Assassin jest normalnie dostępny na polskim Amazonie w świetnej cenie: https://www.amazon.pl/Thermalright-chlodzenia-cieplowodów-wentylator-aluminiowa/dp/B09NSTR7JZ Do 4000D lepiej dokupić ze dwa wentylatory na front. Alternatywnie be quiet! 500DX: https://www.ceneo.pl/93925243 Lepszy dysk: https://allegro.pl/oferta/dysk-ssd-crucial-t500-2tb-z-radiatorem-m-2-2280-pci-e-gen4-ct2000t500ssd5-14998454806 Ale gwarancja tylko sprzedawcy, trzeba zarejestrować na stronie producenta żeby mieć gwarę Cruciala. Alternatywnie: https://www.x-kom.pl/p/672287-dysk-ssd-seagate-2tb-m2-pcie-gen4-nvme-firecuda-530-heatsink.html https://www.ceneo.pl/119352284 Ogólnie Samsung się nie opłaca, ich dyski już się nie wyróżniają.
    • Ja tam zbliżam się do 30h i już skończyłem 10 rozdział. Ciężko oderwać się od ekranu, bo co chwilę się coś dzieje. Poboczne zadania robię jedynie jak jestem w pobliżu zleceniodawcy. Niczego specjalnie nie szukam, bo dla mnie takie odhaczanie pozycji z listy rzeczy do zrobienia jest głupie. Jeszcze sporo przede mną, ale spokojnie oceniłbym ten tytuł na 9/10 i typował, że będzie to tegoroczne GOTY. Gdyby system walki był lepszy to już w ogóle byłbym zachwycony.
    • Ja mimo ze gadam natywnie po angielsku to lubie miec napisy bo chce zrozumiec 100% tego co mowia. Czesto w grach masz terminy z zakresu virusologii jak tutaj czy inne terminy technologiczne jakich czlowiek nigdy nie slyszal ani nie uzywal 
    • Rozpoczyna się zaoranie CBA, pytanie jest takie co zrobi z tym Duda, gdyż PiS-iory już kwiczą . Kamiński, jesteś twarzą tego wszystkiego, co CBA się skompromitowała. https://wydarzenia.interia.pl/kraj/news-nagly-apel-mariusza-kaminskiego-do-cba-przetrwajcie,nId,7420258
    • zasilanie dodatkowe mi nie przekadza, dysk jest dobrze odczytywany ( jest o dziwo lepiej odczytywany niz taki ssd lexar czy patriot (pewnie dlatego ze mam dodatkowe zasilanie prądkowe)) no i jest duzo tanszy.    muszę ogarnąć jakiś pojemnik na te dyski dyski 2,5 zewnetrzne na usb nie biore nawet pod uwagę, nie zdąrze go zapełnić a juz sie zepsuje
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...