Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pawloszczak

MSI GTX 970 do użytkowników

  

38 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zadowolony/na z zakupu MSI GTX 970?

    • SUPER
    • Piszczą cewki
    • Problem z wentylatorami
    • Poszła na gwarancje/wymiene


Rekomendowane odpowiedzi

u mnie pisza tylko przy max OC, glownie w benchmarkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem :) Co prawda przy dużej ilości fps cewki piszczą ale w normalnym użytkowaniu sprawuje się tak jak powinna. Gdybym kupował jeszcze raz brałbym to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie mam żadnych problemów. Co prawda nie robiłem żadnego OC, ale w stocku działa wyśmienicie. W Watch_Dogs na Ultra nawet nie włączył się drugi wentylator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszczały tak głośno że skorzystałem ze 10-dniowego zwrotu i teraz korzystam z integry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie zamowilem z agito. Dodatkowo kupilem cos takiego.

Zwiększa bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów w Agito ponieważ za jedyne 15 zł obejmuje:

 

Dodatkowe ubezpieczenie od uszkodzeń mechanicznych w transporcie.

Jeśli opakowanie nie było uszkodzone a Klient już po odjeździe kuriera i otwarciu przesyłki stwierdził jej uszkodzenie mechaniczne powstałe w wyniku niewłaściwego transportu ma możliwość zgłoszenia takiego uszkodzenia w ciągu 7 dni od odebrania towaru.

Wymiana produktu z wadą fabryczną lub zwrot pieniędzy w trybie natychmiastowym.

Jeżeli w ciągu 10 dni od momentu odbioru towaru Klient zgłosi jego wadę fabryczną a jego produkt nie będzie nosił śladów użytkowania, ma prawo do wymiany produktu na nowy w trybie natychmiastowym

Jeżeli towar reklamowany nie będzie już dostępny, AGITO zaproponuje wymianę na inny o podobnych parametrach. Jeżeli Klient wybierze zwrot należności AGITO zwróci zapłatę w ciągu 24 godzin od momentu kiedy Klient zrezygnuje z zamiennego towaru

Przedłużone do 14 dni prawo do zwrotu towaru bez przyczyny. Czas w jakim Konsument (nie firma) może zwrócić towar bez podania przyczyny w ramach Specjalnej Ochrony Reklamacyjnej jest wydłużony z 10 do 14 dni.

Gwarancję "door to door" na wszystkie produkty objęte gwarancją Agito.

W przypadku uzasadnionej reklamacji produktów serwisowanych przez Agito wszystkie koszty transportu od i do Klienta pokrywa AGITO.

 

 

Myslicie ze jesli twrafie na piszczace cewki moglbym skorzystac z drugiego punktu czy pisazczace cewki to nie ejst wada produktu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...