Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Sevenfold

Z Windows 7 na 8.1

  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Wybrać 7 czy 8.1 ?

    • Windows 7
      5
    • Windows 8.1
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł czas zmiany komputera, to też pomyślałem że powinienem zmienić system na nowszy, od 4 latach siedze na 7 i jestem do niego przyzwyczajony jednak rozważam zakup do nowego kompa 8.1, podczas gry korzystam z dwóch monitorów na jednym mam gre na drugim TS i tak dalej, zależy mi na tym aby wybrać system który jest bardziej skonfigurowany pod gry, no i opcja z dwoma monitorami, który system wy byście wybrali? głosujcie w ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Win8.1, nie ma sensu brać starszego systemu, no chyba że słuchasz jojczenia na temat modernui i innych opinii. A opinie dobrze mieć własne...

 

Jeżeli stary system to box to migracja z kolei nie ma sensu, bo zmian też dużo nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem wyników ankiety, także ostatnio się zastanawiam czy nie przejść na 8.1 dla leniwych dodam że ostatnio klucz do 8.1 można nabyć za 50 zł co dodatkowo przyciąga moją uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Te klucze po 50zł to mocno podejrzane są,realna cena przekracza 3 setki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a o co chodzi z tymi za 50 zł? to wulgarny wał, czy może jakieś klucze do HP czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba traktować Win 8.1 jako ServicePack do 7. O ile nie korzystasz z mega specjalistycznych programów wszystko będzie łanie chodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... na razie wygrywa 8.1 ciekawe ile osób zagłosowało znających 8.1 tylko z yt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Windows 8.1 jest OK, nawet Metro nie przeszkadza. Razi natomiast kolorystyka, system wyglada obrzydliwie, 16-bitowo wprost. Bez Aero Glass to juz nie tak ladnie wyglada, Windows 7 wyglada, jakby byl nastepca Windows 8.1, a nie odwrotnie.

 

Oprocz tego system jest troche szybszy w operacjach dyskowych, szybciej reaguje niz Windows 7. Startu nie licz, bo domyslnie jest wlaczony hybrydowy start. Windows 8.1 to rowniez problemy niekiedy z kompatybilnoscia. Ja mialem problem z odpaleniem Dolby Home Theater V4 na nim, za Chiny Ludowe nie chciala ta apka dzialac. Z grami nie bylo problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...