Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MC DoGG

[Sprzedam] 3x Nowe smartfony Xiaomi Mi4 wcdma 16 GB z Polski od ręki wysyłka w 24H

Rekomendowane odpowiedzi

Nazwa przedmiotu: 3x nowe Xiaomi Mi4 16 GB białe, fabrycznie zafoliowane, nigdy nie uruchamiane.

Sprawdź filmik:

https://www.youtube.com/watch?v=h5s1P3Olxis

 

6-001jpg_wprresx.jpg

 

Opis: Telefony kupione bezpośrednio od Xiaomi, do każdego telefonu oryginalna faktura zakupu oraz dokument gwarancyjny wystawiona przez Xiaomi. Fabrycznie zapakowane. Telefony po opłatach celnych. Wszytko FULL LEGAL! Na życzenie wgrywam MIUI Polska.

 

Cena: 1479 zł/szt przy odbiorze osobistym lub poza allegro - 1499 pln na allegro

Specyfikacja:

Procesor Snapdragon 801 o taktowaniu 2,5GHz,

3GB RAM LP-DDR3,

16GB wbudowanej pamięci (eMMC 5.0),

5 calowy wyświetlacz 1080p IPS,

Aparat 13MP, f1.8, nagrywanie 4K (Sony IMX214),

Aparat 8MP z przodu, f1.8, kąt 80 stopni (Sony IMX219),

Ogromna bateria litowo-jonowa – 3080mAh,

Zmienna tylna klapka,

Stalowa ramka,

Waga 149g,

Port podczerwieni IRDA,

MIUI v6 na bazie Android 4.4.4,

Łączność WCDMA.

 

http://allegro.pl/xiaomi-mi4-wcdma-3szt-od-reki-z-polski-zafoliowane-i4795820477.html

 

@ Kuzaski, FuzzyWuzzy - Jeśli chodzi o jakość zdjęć to można zobaczyć sample w recenzjach na necie. Tylny aparat to Sony IMX214 czyli ten sam co w najnowszym Nexus 6. W przypadku gwarancji pośredniczę w jej realizacji lub podaję dokładny adres pod jaki należy wysłać do Chin oraz jak zaadresować paczkę (tu wybór należy do Was). Po naprawie odsyłam do Was kurierem DHL na mój koszt. Xiaomi nie posiada autoryzowanego serwisu w Europie więc jeśli ktoś pisze na allegro, że gwarancja jest realizaowana w Polsce to jest to zwykłe kłamstwo. Do każdego z telefonu dorzucam oryginalny dokument gwarancyjny wystawiony przez Xiaomi oraz fakturę zakupu - chyba jako jedyny w Polsce, ponieważ kupując od chińskich pośredników lub konkurencji na allegro nigdy tych dokumentów nie ma w paczce, aby pominąć VAT. Dzięki temu macie 100% pewności, że sprzedaję oryginał oraz posiadacie realną gwarancję producenta.

Do tego cena jest najniższa na allegro/olx za fabrycznie zafoliowane sztuki z pewną gwarancją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby to tańsze było to chętnie bym wypróbował ten telefon. Bo wygląd jest rewelacyjny. Reszta bardzo mnie ciekawi. Sam posiadam Xperie Z1 i Z3 z których jestem bardzo zadowolony. Lecz ciekawi mnie tylni jak i przedni aparat w tym modelu.

 

Jak to wygląda z gwarancją w razie jak by nawalił. Jaki czas oczekiwania na reklamacje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również interesuje kwestia gwarancji. Kupując telefon w Chińskim sklepie czy na aliexpress, w razie awarii telefon odsyłamy do pośrednika, który następnie wysyła go na gwarancje do Xiaomi. Xiaomi nie wysyła telefonów do europy więc jeżeli nie pośredniczysz przy reklamacji taka gwarancja jest nic nie warta :E Pozostaje co najwyżej rękojmia za wady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też do autora tematu chcielibyśmy się dowiedzieć jak prawdziwie wygląda proces gwarancji i jak długo on przebiega.

Czekamy na utwierdzenie nas:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...