Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

newuser3

PS4 - jaka wersja bedzie dla mnie najlepsza?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanko - chciałbym kupić PS4 dla syna (12 lat), niestety nigdy wczesnie jnie miałem z konsolami do czynienia - która wersja PS4 jest obecnie najlepsza i gdzie warto ją zakupić? Z tego co się zorientowałem syn lubi grać w Minecrafta (wiem ze wyszedł na PS ostatnio), nie mam do tej konsoli żadnej gry więc fajnie gdyby była na start.

 

Co moglibyście mi doradzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie w sprzedaży jest jedna wersja konsoli i jest to po prostu PlayStation 4, ostatnio wyszedł nowy model, a właściwie "odmiana" (CUH1100), aczkolwiek ma on tylko kosmetyczne zmiany we wnętrzu konsoli i wątpię, aby szybko można było go dostać (sklepy mają swoje zapasy). Co do Minecraft to jest dostępny na PS4. Gdzie kupić konsolę? Ja kupiłem w Media Markt, tuż po premierze, bo tam była najtańsza, ale Tobie radzę na allegro (np. łap linka).

 

 

PS. Minecrafta nie da się kupić w wersji pudełkowej. Można tylko w PlayStation Store, za 20$

 

To mam nieaktualnie informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją konsolę kupiłem za 1500zł w Media Expert. Goła, bez gier. Myślę, że to bardzo zadowalająca cena w stosunku do jakości sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz pojęcia o konsolach i syn zagrywa się w Minecrafta to jaki jest sens wydawać 1500+ PLN? Niech gra w to na tym co teraz (pewnie PC)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp niestety stary i nie uciągu juz nawet mc, a na ps4 pewnie nie tylko w mc sobie pogra. Widziałem. Ostatnio w eurortv komplet za 1700 ale chyba będzie taniej kupić osobno na allegro grę i golasa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś z nowej rewizji CUH-1116 i tyle. Ceneo prawdę Ci powie. Ja swoją odebrałem w rtv euro z fifą, fifę sprzedałem i goła wyszła mnie 1500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zdecyduj się na kolor i do sklepu. Nie ma według mnie sensu przez internet jeśli masz jakiś market rtv pod nosem.

Sam dopiero co kupiłem golasa 1116a poniżej 1500.

Jeśli twoje dziecko nie jest zepsute przez fora i parcie na super hiper ultra rozdzielczość to ja bym brał PS3 gdzie nie ma haraczu za granie online a to też niemałe koszty. Do tego setki gier i tańsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1599 jest biała PS4 w zestawie z Minecraftem w MediaMarkt, one już chyba były nowej rewizji? Masz tam wtedy to co chciałeś.

 

Tylko do tych potrzeb to ja bym kupił używaną w dobrym stanie, ale PS3 slim, a nie PS4 bo przez najbliższe 3-4 lata wątpię, by młody odczuł różnicę,a oszczędzisz z 1000zł.

Jak syn ma 12 lat to ta nowa, droga konsola zdąży się zestarzeć, nim dorośnie i wykorzystałby jej możliwości, tutaj ma w sumie to samo co na nowej, droższej pod takie zastosowania.

 

Gry na nowe konsole są koszmarnie drogie, a na ps3 można się pobawić w masę dobrych tytułów za grosze. Jakbyś pytał o kogoś co teraz ma 16-17 lat, to powiedziałbym PS4, ale jak dopiero 12, to raczej nie ma sensu w tą droższą inwestować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co szukać nowego modelu? Kupuj to co najtańsze, bo zmiany są tylko w celu obniżenia kosztów produkcji i nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1599 jest biała PS4 w zestawie z Minecraftem w MediaMarkt, one już chyba były nowej rewizji? Masz tam wtedy to co chciałeś.

 

Tylko do tych potrzeb to ja bym kupił używaną w dobrym stanie, ale PS3 slim, a nie PS4 bo przez najbliższe 3-4 lata wątpię, by młody odczuł różnicę,a oszczędzisz z 1000zł.

Jak syn ma 12 lat to ta nowa, droga konsola zdąży się zestarzeć, nim dorośnie i wykorzystałby jej możliwości, tutaj ma w sumie to samo co na nowej, droższej pod takie zastosowania.

 

Gry na nowe konsole są koszmarnie drogie, a na ps3 można się pobawić w masę dobrych tytułów za grosze. Jakbyś pytał o kogoś co teraz ma 16-17 lat, to powiedziałbym PS4, ale jak dopiero 12, to raczej nie ma sensu w tą droższą inwestować.

 

 

Jest za 1699zł na ich stronie. Czy w sklepie rzeczywiście jest tylko 1599 ? NIech ktoś potwierdzi, jeżeli tak to zaraz po nią lece.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co szukać nowego modelu? Kupuj to co najtańsze, bo zmiany są tylko w celu obniżenia kosztów produkcji i nic więcej.

Niekoniecznie. Pierwsza rewizja ma wadliwe pady i to w dużej ilości. L2, R2, analogi, gumy.

Co do białej konsoli z grą za 1599, zadzwoń do swojego marketu, bo do mnie ta promocja dotarła w wersji papierowej, nie wiem czy lokalna czy krajowa:

 

2.jpg

 

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy MM ma swoje gazetki i ceny. W 90% takie same, ale warto udać się do sklepu i sprawdzić samemu. Ja np. miałem w gazetce zestawy z Destiny za 1699 oraz FIFA15 i dodatkowy pad za około 2000 a na miejscu okazało się, że są tylko golasy, już nowej rewizji 1116A (na pudełku na dole po lewej więc sprawdzisz nie otwierając) za 1489,-

Powodzenia!

PS.

PS4 kup dla siebie a dla syna PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS.

PS4 kup dla siebie a dla syna PS3 :D

i to mi sie podoba ! ;) (mlodemu juz mniej), dzieki za fachowe i cenne rady - lece do mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety w moim mm nie bylo tej promocji, przegladajac allegro trafilem na taka aukcje

http://playstation.strefamarek.allegro.pl/sony-playstation-4-1tb-minecraft-ps4.html

czyli wychodzi ze sa juz 1 TB ps4? a ktos wyzej pisal ze niczym sie wersje nie roznia. czy warto brac taki zestaw? idealem bylby z 2 padami i moze jeszcze jakas inna gra. moze macie namiary na inne sklepy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto, za 1599 masz taką "gołą" konsolę, do której taniej jest dokupić grę. Komputronik wymienia dyski z 500gb na 1TB i po prostu sprzedaje produkt dalej. Sam w domu też mógłbyś to zrobić bez utraty gwarancji.

Gra kosztuje 55-60zł czyli wychodzisz ok. 1660 zł na całości wersji 1TB lub 1560 na wersji 500gb.

 

http://playstation.strefamarek.allegro.pl/sony-playstation-4-1tb.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy przed gwiazdka ceny powinny spasc i pojawia sie fajne promocje (np. konsola + 2 pady + kilka gier w fajnych cenach)? niestety nie sledzilem do tej pory jak to wyglada w okresie bezposrednio przedswiatecznym, chyba ze winduja ceny mocno w gore?

pytam bo w sumie moglbym jeszcze poczekac z zakupem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od listopada do stycznia to już nic nie idzie w dół, jak już to odwrotnie :)

Najpierw sztuczne podniesienie cen, później ulotki z promocjami, w których cena i tak często przewyższą pierwotną, z jesieni, w najlepszym razie będąc na podobnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od listopada do stycznia to już nic nie idzie w dół, jak już to odwrotnie :)

Najpierw sztuczne podniesienie cen, później ulotki z promocjami, w których cena i tak często przewyższą pierwotną, z jesieni, w najlepszym razie będąc na podobnym poziomie.

 

dzieki z info, najlepszy dla mnie bylby zestaw ps4+2 pady + 2 gry (minecraftdla syna i jakaś druga gierka dla mnie np. nba2015 lub jakis fajny fpp), ale nie widze takich zestawow w ofertach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie szukaj samych zestawów pod tego Minecrafta, tylko dokup go za te 60-70zł, jak już to są zestawy 2pady+gra, ale tam są jakieś normalne gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps. mam jeszcze pytanie laika-czy na ps4 sa jakies proste darmowe gierki lub chociaz mozliwosc pobrania bezplatnych dem nowych gier? tak zeby mozna bylo chociaz chwile popykac przed kupnem (nie tanich) gierek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do "darmowych" gier to co miesiąc są nowe ale po wykupieniu PS+ w tym miesiącu np. Spelunky i Dust An Elysian Tail, według mnie póki co nic na większą uwagę nie zasługuje. Wersje demonstracyjne niektórych gier są w PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...