Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Claptrap

Cooler Master HAF X - ile jest warta?

Rekomendowane odpowiedzi

Witma. Chciałbym sprzedać obudowę Cooler Master HAF X w stanie idealnym. Do obudowy dorzucam dosłownie wszystko co było z nią w momencie wyciągnięcia jej z pudełka (instrukcja, śrubki, dodatkowe akcesoria i tak dalej). Czy ktoś mógłby mi powiedzieć za ile mogę ją komuś oddać? Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ją masz? Jaki stan wizualny? Jest to znana obudowa, warta uwagi ale już trochę na rynku jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisałem w poście wyżej; Stan praktycznie idealny. Mam ją około rok. Gdy skończą mi się wrzucać zdjęcia na photobucket'a to dodam link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy panel boczny ma ofiltrowanie na wentylator? Czy w hot swampach da się zamontować dysk SSD? Czy da się wyjąć klatkę na dyski? Pytam sie bo chce kupić właśnie Haf X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy panel boczny ma ofiltrowanie na wentylator? Czy w hot swampach da się zamontować dysk SSD? Czy da się wyjąć klatkę na dyski? Pytam sie bo chce kupić właśnie Haf X

 

Tak, panel boczny posiada filtr. W hot swampach można zamonotwać SSD. Niestety klatki na dyski nie można wyjąć, ale można wyjąć wszystkie podkładki na dyski twarde. Jest tam naprawdę duużo miesjca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże obudowy raczej ciężko się dzisiaj sprzedaje. Moda na miniaturyzacje niestety.

Poza oczywiście wyjątkami, jak jakieś tj07, albo naprawdę unikalne konstrukcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...