Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

majk9260

Mały tani repeater

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam czegoś małego taniego czym mogę wzmocnić sygnał routera Cisco u teściów (router bez antenek zewnętrznych od Vectry). To ma służyć tylko i wyłącznie jako repeater zainstalowany w połowie dystansu między routerem, a odbiornikiem, więc ważne dla mnie żeby było jak najmniejsze i miało jako taką emisję.

 

Najbardziej chyba przemawiają do mnie wersje "dogniazdkowe", ponieważ nie trzeba szukać miejsca dla takiego mebla, a nawet jak znajdzie się za jakąś szafką czy coś, to liczę na to, że siła sygnału wzrośnie chociaż o te 30-40%, żeby nie zrywało. Obecnie korzystanie tam ze skype to jest koszmar, bo mało kiedy udaje się utrzymać przekaz wideo więcej niż kilka minut, a wystarczą lekkie zakłócenia i gubi sygnał.

 

Upatrzyłem sobie 8level WRP-300, bo jest najbardziej płaski z nich wszystkich w niskiej cenie - w najlepszym miejscu gniazdko jest za szafką i mam max kilka cm luzu i ten 8level wszedłby na styk. Ewentualnie co innego bardziej płaskiego lub w ostateczności jak najwęższego, co może się zmieścić w opcji pionowej po wpięciu małego trójnika do zasilania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...