Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

1410

problem z gtx770 Proszę o pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu sprzedałem GTXa 770 Asus DirectCuII

 

Karta działała w moim komputerze idealnie i bez żadnych, jakichkolwiek problemów.

 

Natomiast dzisiaj otrzymałem taki oto email od kupującego:

 

"..... Przy obciążeniu ( test, gra ) po kilku sekundach temperatura gwałtownie rośnie, załączają się jej wiatraki na dużą prędkość, znika obraz a komputer w ogóle przestaje reagować. Proszę o ustosunkowanie się do złożonej reklamacji lub o pomoc jaka może być przyczyna takich objawów. ...."

 

 

Ma ktoś jakiś pomysł jaka może być przyczyna takiego działania / zachowania się karty?

 

Do tej pory zapytałem czy karta jest na pewno dobrze podłączona do zasilacza ( 2 kable ) oraz jaki jest to zasilacz ( Tagan 600W)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wytrzęśli paczkę lub nowy właściciel przy montowaniu karty coś spieprzył.

 

Trzeba by odkręcić chłodzenie, przesmarować nową pastę i powinno śmigać.

 

 

Zapytałeś gościa jaki ma zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest dla mnie problem bo jestem pewny ,że sprzedawałem w pełni sprawny produkt

 

 

Wysłałem go nawet z opcją ostrożnie tak aby paczka nie latała :/

Coprawda nie w orygilnalnym opakowaniu ale idealnie zabezpieczoną w folii bombelkowej tak ,że naprawdę ciężko byłoby coś uszkodzić... Ja wiem ,że karty to delikatna sprawa, coś się może poluzować , ukruszyć itd ale zapakowana była naprawdę solidnie..

 

Zasilacz Tagan 600W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że nowy właściciel coś zwalil. Jeśli paczka była odpowiednio spakowana i oznaczona to nic się z nią nie stanie. Niech sprawdzi na innym sprzęcie najlepiej czy jest to samo i jak z wiatrakami czy dzialają oba czy jeden kręci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiałby sprawdzić chłodzenie innej opcji nie ma. Masz po prostu pecha albo gość robi Ci wała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie daj sei zrobic w ch***

miałem to samo tyle, że z komputerem- sprzedałem w całości wysyłka kurierem, tak jak było ustalone

u mnie wszystko śmigało, 3 dni później dostaje telefon - karta wywaliła błąd 'sterownik przestał działać' moja odpowiedź- nie trzeba było sie bawić. Oczywiście odmówiłem reklamacji gościu mnie zaczył straszyć najśmieszniejsze było to, że to ojciec tego dzieciaka co kompa kupił do mnie dzwonił, debilstwo sie rozprzestrzenia w błyskawicznym tempie w kraju zwanym Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...