Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mosses1988

karta graficzna cs go

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje karty graficznej pod CS GO i oczywiście, żeby było dużo fps,na tym najbardziej mi zależy. W zeszłym tygodniu moja gtx460se za którą dalem szmal hajsu niestety padła:/ teraz nie zamierzam czyścić mojego portfela i szukam w cenie 350 zł, max to 400 zl. W grę wchodzi jedynie nowa, najlepiej z gwarancją :D

 

mój procek to: Amd Athlon 2 X4 645 3.1 ghz box (spisalem z faktury :D )

Zasilacz: atx 550W chieftec gps- 550a

 

Liczę na wasza pomoc. W inne gry nie gram naprawdę chodzi tylko o fps :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cs Go to procesor procesor i jeszcze raz procesor! Powiem tak w Go będziesz miał większy FPS z lepszym procesorem i kartą powiedzmy za 150 niż z tym i kartą za 500. Go jest czuły na taktowanie pojedyńczego rdzenia i to bardzo więc proponuję zakup chłodzenia na ten procek co masz i kręcenie go ile tylko wlezie + tańszą kartę. Sam jestem graczem GO i testowałem na kilku platformach tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cs Go to procesor procesor i jeszcze raz procesor! Powiem tak w Go będziesz miał większy FPS z lepszym procesorem i kartą powiedzmy za 150 niż z tym i kartą za 500. Go jest czuły na taktowanie pojedyńczego rdzenia i to bardzo więc proponuję zakup chłodzenia na ten procek co masz i kręcenie go ile tylko wlezie + tańszą kartę. Sam jestem graczem GO i testowałem na kilku platformach tą grę.

 

 

@@

 

u mnie wylacze 2 rdzenie I gra chodzi ok na stock , nawet 8600gts 256 MB daje rade w 1680x1050 I srednie detale :-)

 

@

autorze jak nowa musi byc to 260x ponad 400zl lekko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzić to może :) ale ile jest fps ja testowałem np Phenom ii x4 965 3.0ghz a za chwile phenom ii x4 965 3.9GHz i fps wzrósł prawie o dodatkowe 70 klatek taki ten source.

Po wsadzeniu do niego HD4870 a później HD7950 nie było kompletnie różnicy w fps'ach.

Kompletna płynność CS GO to nie 50klatek czy 100 jak w 1.6.

Kolega napisał że najbardziej mu zależy na ilości fps i gra tylko w CS GO nic innego, dlatego zaproponowałem tylko kręcenie procesora zakup chłodzenia a słabszą kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak używana do 400? Liczę na Waszą pomoc, bo na komputerach sie kompletnie nie znam :/

 

 

r9 270 tylko trzeba poczekac na okazje bo nornalnie sa tak od 450 z gwarancja

 

@

Chodzić to może :) ale ile jest fps ja testowałem np Phenom ii x4 965 3.0ghz a za chwile phenom ii x4 965 3.9GHz i fps wzrósł prawie o dodatkowe 70 klatek taki ten source.

Po wsadzeniu do niego HD4870 a później HD7950 nie było kompletnie różnicy w fps'ach.

Kompletna płynność CS GO to nie 50klatek czy 100 jak w 1.6.

Kolega napisał że najbardziej mu zależy na ilości fps i gra tylko w CS GO nic innego, dlatego zaproponowałem tylko kręcenie procesora zakup chłodzenia a słabszą kartę.

 

 

wystarczajaca ilosc fps do komfortowego grania, sprawdze I dam znac ale uzycie cpu zazwyczaj nie dobija do 90%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i5 760 2,8 Ghz x2

max usage

core 1 ~ 97.7 %

core 2 ~ 92.7 %

Average usage

core 1 ~ 60.9%

core 2 ~56.8%

 

map : favela

 

 

 

@@

 

zaraz sprawdze 4x2,8 Ghz

 

 

 

@@

 

4x2.8 Ghz z wlaczonym multicore rendering

max usage

1 - 76.3%

2 -78.6%

3 -69.0%

4 -46.5

 

avg

1 -42.6%

2 -30.1%

3 -44.6%

4 -21.7%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma sensu bo się nie zrozumiemy. Po pierwsze ty masz i5 a jego ratują większe mhz na tym athlonie który będzie dużo bardziej obciążony podczas gry.

Po 2 Nie wiem co to dla ciebie płynność w GO najlepsi gracze grają na 300fpsach a nie na 100 jak w 1.6, wiadomo że na athlonie x4 nie osiągnie nawet 150 klatek, dlatego warto kręcić ten procesor by było ich jak najwięcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Dzis padl mi r9 280x Mialem na nim okolo 350-400fps. Gwarancja. Na ten czas zamienilem ja na moja stara 8800gt I dalej mam 200-290. Procek I5 4570

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest 8800GTS nie GT :)

 

To wypas na tamtejsze czasy :)

 

Karta pracuje na 99% ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dodam, ze na mojej gtx w cs go wyciągalem do 200 fps :) Informatyk mi doradził GTX 750 2gb ramu mam ją za 500 zł. Dobry wybór?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dodam, ze na mojej gtx w cs go wyciągalem do 200 fps :) Informatyk mi doradził GTX 750 2gb ramu mam ją za 500 zł. Dobry wybór?

 

 

nie ,

http://www.morele.net/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx750-ti-1gb-ddr5-128-bit-mini-hdmi-2xdvi-zt-70603-10m-637437/

 

lepiej AMD 260x

http://www.morele.net/karta-graficzna-sapphire-radeon-r7-260x-1gb-gddr5-oc-11222-05-20g-621892/

 

jak ma nowe byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta 750 2 gb to nową mam za 500 :D

 

 

750 Ti 1 GB z mojego linku lepsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wydawać dużo na grafę, poszukaj phenoma i grafikę za 200-250 kup.

Ja na swojej na Pentiumie wyciągam po 120-150, po wrzuceniu i5 nagle 300+ fps w fhd ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu wydawać dużo na grafę, poszukaj phenoma i grafikę za 200-250 kup.

Ja na swojej na Pentiumie wyciągam po 120-150, po wrzuceniu i5 nagle 300+ fps w fhd ^^

No dokładnie do niektórych nie dociera fakt że CS Go jest jedną z nielicznych naprawdę gier w której liczy się praktycznie tylko procesor i polecają mu karty za całą kwotę a wyraźnie napisał że zależy mu na fpsach tylko w tej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam, Panowie jak wygląda ta sprawa po wszystkich update ach? Czy nadal najważniejszy procek? Przymierzam się do zakupu zestawu ale z racji ograniczonego budżetu bede musiał gdzieś ciąć koszta procek lub grafika. Podobnie jak kolega wyżej zestaw głównie pod CS go. W nowe gry pogram raczej na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki dodam, ze na mojej gtx w cs go wyciągalem do 200 fps :) Informatyk mi doradził GTX 750 2gb ramu mam ją za 500 zł. Dobry wybór?

 

zmień informatyka, bo ładnie Cię skroił, za 290 zł kupisz nową GT 1030 2Gb - allegro po rejestracji 5 lat gwarancji,

 

a cenie 500zł to kupujesz nowego GTX 1050 OC 2GB z gwarancją, a używki jeszcze taniej - ogłoszenia ,

 

GT 1030 2GB / GTX 1050 2GB będą lepsze niż GTX 750 2GB za 500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmień informatyka, bo ładnie Cię skroił, za 290 zł kupisz nową GT 1030 2Gb - allegro po rejestracji 5 lat gwarancji,

 

a cenie 500zł to kupujesz nowego GTX 1050 OC 2GB z gwarancją, a używki jeszcze taniej - ogłoszenia ,

 

GT 1030 2GB / GTX 1050 2GB będą lepsze niż GTX 750 2GB za 500zł.

 

Kolega nie zauwazyl ze odpowiada na posta sprzed 3 lat.

 

Wimsu - Zaloz moze temat w dziale zestawow z zaznaczeniem budzetu i zastosowania - glownie CS:GO skoro tym najbardziej sie martwisz. A pytania polecam zadawac w temacie dot. Counter-Strike Global Offensive, a nie odkopy robic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • ASUS jeszcze piszczy jak go wyłączysz. w standby jest okej, ale po wyłączeniu wyje
    • Obejrzałem tylko dla walorów Sydney Sweeney. Komedia romantyczna jak z szablonu. Ten motyw był grany wiele razy. Słaba chemia pomiędzy bohaterami, a rodzinka dość denerwująca. Najlepszy był klon Haalanda.
    • Tylko najtansze wersje maja zablokowane aktualizacje. https://www.rtings.com/monitor/reviews/dell/alienware-aw3225qf  
    • Ja tam wychodzę z założenia, żeby trochę dołożyć do mobo i nie kupować tych najtańszych, jak ktoś siedzi trochę dłużej na podstawce, żeby poniżej jak zajdzie potrzeba móc tam wsadzić coś naprawdę mocnego, mimo że na ten moment kupujemy coś pokroju 7500F. Nie raz widziałem, że ktoś na słabszej płycie, która była tylko 150-200zł tańsza od dużo lepszej, po latach wsadził coś mocniejszego z większą ilością rdzeni i nagle sekcja zamiast 50 stopni ma ponad 80. Więc jak już ktoś się przenosi z AM4 na AM4 to niech aż tak bardzo nie oszczędza na tej płycie, bo później sobie tam wsadzi jakiegoś 8800X3D i nie będzie miał żadnych problemów.  Sam też jak Ty kupiłem 4 lata temu MSI Gaming Plus z tym, że X570 i był to jeden z tańszych X570 z sekcją pewnie gorszą niż wypasione B550 i dałem za nią równo 725zł, ale miała już ALC1220. Siedziałem tam do niedawna na starym Ryzenie 3700X i też mnie trochę kusiło przejście na AM5. Ale do mojego grania stwierdziłem, że wykrzesam jeszcze co się da z AM4, pewnie mnie co niektórzy zjecie, ale kupiłem 5800X3D chyba niecałe dwa tygodnie temu. Na starego 3700X już jest chętny za 450zł na wtorek po świętach, więc potraktujmy to, że dopłata to 750zł. Temperatury na sekcji podczas Cinebenchu mam w okolicach 49-50 stopni, w grach to nawet nie mówię, a widziałem jak niektórzy na płytach 200zł tańszych mieli ponad 80 i jestem zadowolony. Tak więc jak na pewno nie ma co dzisiaj polecać komuś "martwej" podstawki jak ktoś składa zestaw od nowa, ale nie do końca za wszelką cenę trzeba od razu iść w AM5, gdy komuś zależy żeby tanio zrobić upgrade samego procka, no i wszystko zalezy ile ta dopłata wyniesie. Ten 5800X3D w rozdzielczości i fpsach jakich gram starczy mi jeszcze na dość dług, mimo, że ma dwa lata jest naprawdę spoko i dopiero jak mi zacznie brakować mocy ze strony CPU zmienię na AM5 i jakiegoś dobrego X3D. Na ten moment przesiadka z dopłatą 750zł moim zdaniem całkiem w porządku, patrząc na ile zyskałem w grach.
    • Ja się dziwie tym młodym PiSiorom, co dostali posadki w ministerstwach. Ja rozumiem, że jak się kradnie to tak aby nikt nie mógł nas połączyć z tym faktem. Oni podpisywali różne dokumenty swoim nazwiskiem, łamali własne regulaminu/ustawy itd. Przecież te wałki z tym funduszem są tak oczywiste, że głowa mała. Taki Woś czy ten śmieszny Harry Potter z MF byli tylko pionkami w grze.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...