Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mrozek201

[Zamknięty]Wymiana monitora

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o pomoc forumowiczów.

Zmieniam właśnie procesor i grafikę, i jako iż karta graficzna nie ma wyjścia VGA do mojego starego monitora (19" LG1915S) to przy okazji zamiast korzystać z adaptera postanowiłem również zmienić monitor na większy.

I tu pojawia się problem, ponieważ nie mam za grosz pojęcia czego na prawdę potrzebuje. Poczytałem o typach matryc i w zasadzie nic mi to nie mówi jako iż nigdy czegoś takiego nie doświadczyłem albo o tym nie wiem. Smugi.... słabe kąty.... słabe kolory.... no dobra, ale teraz mam monitor z 2005 roku i jest dla mnie OK... no może troszke mały.... i raz na dekade trzeba sobie polepszyć humor nowym monitorem :)

 

Więc tak:

Komputera wykorzystuje do obejrzenia jakiegoś filmu po pracy, czasami odrobinkę pograć w GardenWarfare, z godzinkę dziennie w GuildWars2 i to tyle

Chciałbym ok 24 cale

Myślę iż rozsądne byłoby wydać na monitor w granicach 800PLN, chciałbym się po prostu dobrze poczuć wracając po ciężkim dniu pracy i siadając do komputera.

Bardzo proszę o sugestie.

PS> Jako iż mieszkam poza granicami kraju, mile widziane jest pare sugerowanych modeli jako iż może być problem z dostępnością.... ot taki mały kraj...

 

Pozdrawiam i dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...