Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bodorek

Netbook na studia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Poszukuję sprzętu, którego będę mógł wygodnie używać na studiach. Moje wymagania:

- Lekki i niewielki, ekran najlepiej 10'

- Cena nieprzekraczajaca 600zl

- Netbook głównie do robienia notatek, czasem korzystania z Internetu

- Mocna bateria

 

Mile widziane:

- Napęd optyczny

- System Windows

 

Zastanawiałem sie nad tanimi laptopami z Androidem po 400zl, ale z tego co czytałem, to nie jest to sprzęt, który w jakikolwiek sposób mógłby służyć moim założeniom? Co o tym sądzicie? W ogóle możliwy jest w takiej cenie sprzęt mobilny do takich podstawowych czynności?

 

Pozdrawiam i z góry dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrewiduj swoje wymagania. 10cali i napęd optyczny to oksymoron, no chyba że będziesz korzystać z zewnętrznego na usb. Tak w ogóle to na co Ci on?

W tej cenie to dostaniesz używane netbooki, wyraźnie spowolnione w działaniu. A że używane to też baterie nie będą błyszczeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, spokojnie przeżyje bez tego napędu. A potrzebny mi, ponieważ mój laptop jest zbyt ciężki i niewygodny. Stąd potrzebuje czegoś wygodniejszego do notatek i Internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też sie zastanawiałem, ale można z tego tak samo wygodnie korzystać jak z laptopa? Mam na myśli czy ekran z etui stoi tak jak ekran.

 

I jeśli już, to jaki zestaw byście proponowali? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...