Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luiz826

Windows 8, zepsute konto użytkownika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Przy włączaniu komputera na windowsie 8 podczas logowania się na konto użytkownika dzieje się dziwna rzecz.

 

Jest napis ,,Zapraszamy" i kółko się kręci. Po ok. 2 minutach pojawia się napis "Przygotowanie do systemu" I po kilku minutach loguje mnie, ale na konto tymczasowe. Z tego co czytałem, oznacza to to, że konto użytkownika poprostu się zepsuło. Próbowałem już tą metodę, że w rejestrach się usuwa jeden klucz, a w tym drugim sie zmienia nazwę, ale to nie pomaga. Co mogę więc zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyć nowe konta z trybu awaryjnego - jak wejśc w awaryjny w 8 poszukaj w sieci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłem nowe konto, ale z konta tymczasowego. Wszedłem w tryb awaryjny i tam mi nie chciało założyc nowego konta.

No ale założyłem je z konta tymczasowego tylko jest problem. W żaden sposób nie moge się na nie zalogować. W panelu sterowania widać te konto, ale jak chce przełączyć użytkownika to pokazuje mi się tylko to jedno, zepsute konto. Te nowe trzeba w jakiś sposób aktywować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zrobić "scandiska" - sprawdzenie błędów. w windows xp na fat32 często miałem taki problem i pomagało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś inne pomysły?

Tutaj macie potwierdzenie, że mam założone inne konta, lecz ich nie widać:

Na drugim zdjęciu po kliknięciu w nazwę użytkownika powinny się pojawić na dole nazwy innych kont, z tego co wiem. Lecz ich tam nie ma.

 

apjxch.jpg

wirh5h.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...