Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

twrzkb

970 Strix naklejka gwarancyjna na śrubie mocującej chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pisałem w innym temacie, było brać EVGA FTW ale mleko się rozlało.

MVI_8626.MOV_snapshot_03.42_%5B2014.10.12_00.07.43%5D.jpg

 

Da się coś zrobić z tą plombą? Chciałbym wrzucić Accelero Hybrid II, który się świetnie spisywał przy 780tce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co w ogóle było brać taką drogą wersję, skoro i tak zmieniasz chłodzenie? Nie pojmuję tego. Poza tym, możesz podłączyć i sprawdzić jak się sprawuje ten Asus, może ci przypasuje i nie będzie konieczna zmiana chłodzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ci nie pasuje w tym chłodzeniu, że chcesz zmienić ? Spróbuj suszarką szczerbaty.gif 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelek6 i Pitt_34:

 

Zdjęcie pochodzi z czeluści internetu- chodzi tylko o pokazanie tej plomby.

 

Karta pracuje od kilku dni w kompie i póki co nie przekracza 70C ale podejrzewam, że po OC i delikatnym zwiększeniu napięcia zacznie jej być gorąco.

Accelero Hybrid II leży w pudełku a może ją fajnie schłodzić.

 

Nie mam bólu dupy- jeżeli nie da się zdjąć chłodzenia bez naruszenia plomby to go nie zdejmę, prosta sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że nawet po OC temperatura nie przekroczy 80C, chyba że  jest wyraźnie głośne (w co wątpię) to wtedy faktycznie zastanawiałbym się nad jego wymianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powietrze w budzie mocno podgrzewa 4770K ale zobaczymy. Przy temperaturach powyżej 70C Kepler robił się niestabilny. Ciekawe jak będzie z Maxwellem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

palit / gainward ma plomby?

 

albo raczej co nie ma? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evga na 100% nie ma , palit,gainward,msi na 100% ma. Gigabyte z tego co widać po necie nie ma plomb ale nie jest to żaden pewnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Evga na 100% nie ma , palit,gainward,msi na 100% ma. Gigabyte z tego co widać po necie nie ma plomb ale nie jest to żaden pewnik

 

Podejrzewam że jak są plomby i ogranieczenie powera w biosie na dzisiaj, to za jakiś czas będzie lepiej :D ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej zostanę przy fabrycznym chłodzeniu ponieważ nie chcę tracić gwarancji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież DCUII to jedne z lepszych chłodzeń na rynku, najpierw OCnij kartę, a potem decyduj zamiast z góry spisywać Asusa na straty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może lepiej zastanów się nad lepszym przewiewem w obudowie?

 

BTW. Ja po zmianie 780Ti na 980 zrobiłem dokładnie odwrotnie - wyłączyłem prawie wszystkie wentylatory w budzie bo przestało to być uzasadnione. Został tylko jeden 120mm wyciągający powietrze na zewnątrz.

Karta bez OC ma temperaturę 67-68C, z OC 72-73 przy bardzo mocnym katowaniu Firestrike'm. W normalnych grach trzyma <=70C przy temperaturze pokojowej 21C.

Podejrzewam, że w lecie będzie z 5C więcej i może wtedy włączę przewiew budy.

W porównaniu z 780Ti, 980-tka jest jakieś 15C chłodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...