Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Chrissio

Ocena zestawu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Zamierzam kupić nowy sprzęt, jego głównym przeznaczeniem mają być gry. Jestem laikiem w dobieraniu podzespołów, również nie śledzę testów wydajności także planuję wybrać gotowy zestaw. Prosiłbym o wyrażenie opinii na temat kompletu sporządzonego przez ekipę PClab.pl, która idealnie trafiła w mój budżet, mianowicie 1800zł. Interesuje mnie tylko skrzynka. Co do rozdzielczości chodzi o 1920x1080. Czy przy tym zestawieniu mógłbym grać na wysokich detalach w nowe gry? Proszę o wskazówki oraz ewentualne zmiany. Z góry dziękuję!

 

http://pclab.pl/art52777-9.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy poza kartą graficzną są inne części które można kupić w podobnej cenie, a oferują lepszą jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja propozyja:

http://www.pcprojekt.pl/index.php?/p__konfigurator/action__2/laptop__/data__eJyNkMEOgjAQRP9lz8R0KdsU$8F45GA8NNADAcG0EKPGf7cLRYkHw2E7mdfNTLJPuLq!GpsB9icg0hoSUEKoICJOhvkkkhZKmoiFkAnlUq7W$885gbrtfcl1GAiuftcef$ym5NJ2hoNTYjS$n$CZ4eJV9qWotlXEGj9eQg2gnsKcGcyxcdYzSiM41NbXtnx006LSu5xPdGtaUxWt8d09YAGvN5I6TeE*

Procesory stają się coraz droższe, a dobrą cenę utrzymują Pentiumy. Polecam zakup odblokowanego Pentiuma i jego podkręcanie. Przy mocniejszym OC trzeba się będzie zaopatrzyć w dodatkowy schładzacz. Zarówno płyta główna jak i przewiewna obudowa powinny sprzyjać podkręcaniu tego 'maleństwa'. Również karta graficzna jest mocno "krętliwa".

Za 2 lata gdy obecne i5 pojawią się hurtowo na allegro, wtedy warto zmienić procesor nabywając haswella w dobrej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt. Można wymienić zasilacz na tańszy, do tego zestawu nie trzeba aż 500W, można też wziąść tańszą płytę pod h81, i dorzucić zaoszczędzone pieniądze do dodatkowych 4GB ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poniżej i3 bym nie schodził, a ram można dokupić w przyszłości, chociaż ja też składam nowe zestawy tylko z 8 GB ram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...