Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wirmo

Serwis społecznościowy nie chce mi zrestować hasła ani skasować konta

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu, wpisałem sobie w google hasła które mogą się ze mną połączyć.. Znalazłem jakieś swoje stare konto które zakładałem ponad 5 lata temu. Jest tam moje zdjęcie i jakieś tam dane.

Sprawa dotyczy serwisu cafe.pl. Próbowałem się zalogować ale bezskutecznie więc napisałem do pomocy, gdyż taka była wskazówka, a nie ma odnośnika do zresetowania/przypomnienia hasła. Na każdą odpowiedź trzeba długo czekać.. po podaniu nicku stwierdzili że nie ma takiego konta, więc podałem bezpośredni link do mojego profilu tam, o nicku jaki podawałem, skoro twierdzą że nie ma. Po tym kontakt się urwał, dalsze próby dyksusji pozostają bez odpowiedzi.. Jak zmusić serwis do tego aby zresetował mi hasło, abym mógł się zalogować i skasować dane, zdjęcie i konto ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproś jeszcze raz grzecznie i dopisz, że jak nie spełnią Twego żądania, powiadomisz pajaców z GIODO (którzy i tak Ci nie pomogą, ale postraszyć zawsze można).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

oni się nie domagali żebyś umieszczał swoje zdjęcia. także jak to się mówi "za pysk w pysk"

Bzdury.

 

Oni mają sankcjowane prawem obowiązki, a autor tylko uprawnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bzdury.

 

Oni mają sankcjowane prawem obowiązki, a autor tylko uprawnienia.

U ciebie to już chyba choroba, czy ja coś napisałem że nie muszą tego usuwać?

Jak nie umiesz wyciągać wniosków z czyis postow to może nie wypowiadaj się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...