Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

boskikrzys

LTE play, router

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mieszkam w kielcach, obecnie mam umowe z netia na czas nieokreslony za 89,80(tel nie limitowane polaczenia na stacjonarne + internet no limit ,max mam 12mbs).

Zaintersowala mnie oferte Play LTe na firme lub na osobe prywatna.

Nie wiem czy u mnie w miescie bedzie dobrze dzialal LTE, czy trzeba jakas antene kupic? Mozna to gdzies sprawdzic dokladnie?

Internet dla firm 37,99 zl (6msc za 29,99zl ,18msc za 37,99zl) =863,76zl /24msc=35,99zl

Internet dla osoby prywatnej 49,90zl (6msc za za 29,99zl ,18msc za 49,99zl)=1079,76zl/24msc =44,99zl

 

Bede tez potrzebowal router. cena max 300zl, na co zwrocic uwage?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mieszkam w kielcach, obecnie mam umowe z netia na czas nieokreslony za 89,80(tel nie limitowane polaczenia na stacjonarne + internet no limit ,max mam 12mbs).

Zaintersowala mnie oferte Play LTe na firme lub na osobe prywatna.

Nie wiem czy u mnie w miescie bedzie dobrze dzialal LTE, czy trzeba jakas antene kupic? Mozna to gdzies sprawdzic dokladnie?

Internet dla firm 37,99 zl (6msc za 29,99zl ,18msc za 37,99zl) =863,76zl /24msc=35,99zl

Internet dla osoby prywatnej 49,90zl (6msc za za 29,99zl ,18msc za 49,99zl)=1079,76zl/24msc =44,99zl

 

Bede tez potrzebowal router. cena max 300zl, na co zwrocic uwage?

 

 

nie lepiej zostac przy internecie bez limitu? jesli nigdy nie miales internetu z limitem to polecam pozyczyc od kogos na miesiac, ewentualnie sciagnij sobie jakis program do sprawdzania transferu i zobacz po jakim czasie zuzyjesz limit.. bo znajac zycie pewnie maja jakies lejki

 

a jesli juz sie decydujesz, zasieg mozesz sprawdzic na stronie operatora, ewentualnie wziasc umowe i do 7 dni (z tego co sie orientuje) mozesz przetestowac i oddac jesli Ci sie nie spodoba

 

co do routera to do 300 najrozsadniejszy bedzie przenosny huawei

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie lepiej zostac przy internecie bez limitu? jesli nigdy nie miales internetu z limitem to polecam pozyczyc od kogos na miesiac, ewentualnie sciagnij sobie jakis program do sprawdzania transferu i zobacz po jakim czasie zuzyjesz limit.. bo znajac zycie pewnie maja jakies lejki

 

a jesli juz sie decydujesz, zasieg mozesz sprawdzic na stronie operatora, ewentualnie wziasc umowe i do 7 dni (z tego co sie orientuje) mozesz przetestowac i oddac jesli Ci sie nie spodoba

 

co do routera to do 300 najrozsadniejszy bedzie przenosny huawei

 

Ja zużyłem przez miesiać prawie 90GB w PLAY Unlimited LTE na zawsze i zero lejków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przenośny huawei to słabizna.W Playu mogą dać lejek 2 Mb/s DL 384 kb/s UP po przekroczeniu 100 GB w zasięgu LTE,ale tylko jeśli sieć jest mocno obciążona.

 

Pytanie do czego używasz internetu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten przenośny huawei to słabizna.W Playu mogą dać lejek 2 Mb/s DL 384 kb/s UP po przekroczeniu 100 GB w zasięgu LTE,ale tylko jeśli sieć jest mocno obciążona.

 

Pytanie do czego używasz internetu?

 

Do wszystkiego. Nie pobieram nie wiadomo ajkie ilosci plikó poprostu, dużo oglądam na ipli, radio internetowe, youtube, przegladanie tka jak większość zwykłych użytkowników.

 

Przeczytaj ten zapis w Regulaminie dokłądnie bo nie pisze tam, że każdy kto obciązy ich andajnik po 100GB mu lejkują tylko indywidualnie jeśli spowoduje to, że innym usługa będzie wolniej czy tez źle działąć. Wyobraźmy sobie, że na nadajniku jest 100 osób i nagle 50 z nich zgłasza, że nie ładują sie strony, wolny transfer to oni sprawdzają co sie dzieje na andajniku i jeśli namierza kogoś, że sciaga nie wiadomo co czyli np. torrenty, nielegalne ssanie filmó gier w tkaich ilosciach, że nadajnik nie wyrabia wtedy go z lejkuja, ale tak to nie mają owodów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...