Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dzonzi

Czy 280x i fx-8320 wystarczą ?

Rekomendowane odpowiedzi

jw

 

Planuje takie połączenie przed premierą GTA V i W3. Będę grał na 1200p i chciałbym na najwyższych detalach, ale jak bede jakieś nowe technologie które nie dużo dają a pobierają dużo mocy to oczywiscie mogę je wyłaczyć.

 

Boję się bardziej o cpu ;/ Mam płytę Asrock 970 Extream 4 i chciałbym zostać przy tej platformie coby dużo nie wydawać.

 

Co o tym myślicie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, ale sobie nie podkręcisz. A ten FX to by mu się 4.0 przydało.

 

Jaki zasilacz masz do tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GTA V i W3 na najwyzszych detalach w 1200p? Nawet 780 moze sie zdusic, a 280X jest zdecydowanie zbyt slaba karta, zwlaszcza w polaczeniu z FXem ktory do gier sie nadaje, ale nie na max detale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że gdybym swojgo sprzedał i kupił nowy pc za 2000 zł to byłby lepszy od tego z 280x i 8320 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 żeby nie poszedł na full na 280x to musiałby mieć największe wymagania ze wszystkich gier. Metro Last Light na full min. 35 fps...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie ma, nie mamy pojęcia czy pójdzie czy nie. Ja myślę, że na 280X na Full na pewno nie będzie płynnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry nie ma, nie mamy pojęcia czy pójdzie czy nie. Ja myślę, że na 280X na Full na pewno nie będzie płynnie.

Pożyjemy, zobaczymy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...