Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wikiw97

Tropico 5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem z uruchomieniem owej gry. Menu się włącza ale już dalej jest gorzej. Nie działa ani tutorial ani kampania - podczas ładowania mapy wyskakuje błąd i koniec. Przeinstalowywałem ze 100 razy i nic, na googlach pustki w tym temacie, może jesteście w stanie mi jakoś pomóc? Dodam tylko że niema głosu w menu i podczas początkowych filmików (a chyba powinien być). Mam 4gb ramu a gra teoretycznie wymaga 8 ale ponoć chodzi i na 2gb także wierzę że to nie powinno stanowić problemu, jeżeli jest inaczej to szkoda. Screny błędów:

2cs6qv7.jpg

hulvn5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że pamięci są w pełni sprawne? Pamiętaj że memtest nie zawsze wykaże problem, najlepiej sprawdzać na innych kościach, albo każdej z osobna.

 

Za każdym razem masz w komunikacie te same adresy? Jeżeli tak, to może sugerować jakąś nieobsłużoną sytuację w kodzie gry. Wszystkie patche wgrane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje raczej wszystkie na bieżąco. A co do pamięci to niczego nie sprawdzałem a komunikaty chyba takie same. Jak sprawdzić tą pamięć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpewniej będzie skołować na chwilę od kolegi sprawne. Spróbuj też na pojedynczych kościach zobaczyć czy coś da (aczkolwiek w takim wypadku już może brakować pamięci).

 

Nie kręcisz procka przypadkiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...