Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gamestar

Telefon do 700zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam czy znajde jakiś telefon, uzywany, do 700zł z androidem(najlepiej 4.4), LTE, ekranem ok 4.7" - 5", płynnym działaniem, aparatem przynajmniej 8Mpx. Na tym telefonie chciałbym zagrać w GTA san andreas na przyzwoitym poziomie(wiem że to trudne z powodu jej marnej optymalizacji na androidzie).

 

Może zna ktoś taki telefon? Osobiście myślałem nad LG G2 - ale troszke nie mieści się cenowo. Podoba mi sie też Galaxy S4 ale wersja I9505 ma lte ale gta jest mało grywalne, natomiast I9500 nie ma lte ale gta chodzi przyjemnie. Z kolei I9506 spełnia oba te warunki ale praktycznie brak używek(nowe w okolicach 1300zł)

 

Może jest jakiś tańszy odpowiednik dla tych telefonów spełniający moje "obszerne" wymagania?

 

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz grać w GTA (gry rockshit games) to nie kupuj telefonu z Snapdragonem, optymalizacja kwiczy niczym GTA IV i nie będzie płynne przy wysokich ustawieniach nawet na najnowszym S805. Najlepszy SOC do grania to Tegra K1 która niestety dostępna jest jedynie w kilku urządzeniach i nie są to popularne smartfony.

 

Kup jakiegoś Samsunga z SOC Exynos, tylko uważaj bo niektóre telefony są dostępne w dwóch wariantach, Snapdragon i Exynos. Powyższy Note II dobrze się spisuje w GTA, nawet lepiej niż Note 4 @Snapdragon 805

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Lg Optimus G? Co o nim powiecie? Niby spełnia wszystkie wymagania. Gta chodzi(jako tako), Ekran HD nie full HD - ale za to wzrost wydajności. LTE ma, gps też. Cena jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy znajde jakiś telefon, uzywany, do 700zł z androidem(najlepiej 4.4), LTE, ekranem ok 4.7" - 5", płynnym działaniem, aparatem przynajmniej 8Mpx. Na tym telefonie chciałbym zagrać w GTA san andreas na przyzwoitym poziomie(wiem że to trudne z powodu jej marnej optymalizacji na androidzie).

 

Może zna ktoś taki telefon? Osobiście myślałem nad LG G2 - ale troszke nie mieści się cenowo. Podoba mi sie też Galaxy S4 ale wersja I9505 ma lte ale gta jest mało grywalne, natomiast I9500 nie ma lte ale gta chodzi przyjemnie. Z kolei I9506 spełnia oba te warunki ale praktycznie brak używek(nowe w okolicach 1300zł)

 

Może jest jakiś tańszy odpowiednik dla tych telefonów spełniający moje "obszerne" wymagania?

 

Z góry dzięki

 

A myślałeś o LG G2 Mini?

Moja sisootra na nim działa od pół roku - bardzo zadowolona, paramtery też ma wysokie i w cenie chyba ok 760 zł widziałem ostatnio w jakimś euro rtv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700zł to już Nexusa 4, optimusa G kupisz lepszy wybór niż Sgs 3 czy G2 mini

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...