Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kibis

[Zestaw] 2700zł-2800zł Gry/OC/Brak/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Tak sobie rozmyślam, że powinienem wymienić stary komputer z e2180 i 9400GT :E na pokładzie . Święta się zbliżają, co oznacza wzrost cen, więc kupię albo po świętach albo gdy wyjdzie Broadwell (czerwiec-lipiec). Myślałem, aby kupić http://www.morele.net/inventory/info/Wbd2YH/ i jakąś obudowę, np. Zalman Z3(?) lub tańszą do której wejdzie HR-02/Dark Rock 3. Później kupić następce gtx 970 (idę znowu na truskawki ;) ), ale nie wiem czy lepiej nie czekać właśnie na 14 nm procesor. Co myślicie o tym zestawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz aamiara kupic w wakacje to załóz temat wtedy kiedy bedziesz zdecydowany na kupno bo z cenami róznie bywa. Co do zestawu klikneły się tobie 2 zasilacze.

Tak może być obudowa zalman z3 a zasiłkę weź sobie cooler master g550m. Tak jak mówie ceny moga ulec zmianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź.To czekam i jeżeli cena następcy 4690K będzie podobna i nie będzie chorób wieku dziecięcego, biorę

Zasilacz jest cichy? Wiem, że za 250 zł nie można oczekiwać cudów, ale karta graficzna będzie prawie na pewno półpasywna.

A może teraz kupić celerona g1820 na pewien czas, a później wymienić? Zależy mi na kasie, bo nie chcę od rodziców wyciągać (mam ok.2500 z zeszłego roku, urodzin itp.) Żeby było jasne, nie ciągnę na "Mamo, kup mi komputer, bo nie będę Ciebie kochał", to jest bezsensowne. Tablet za 70 zł i klawiatura do tego to nie jest wymarzony zestaw ;).

 

Złotówka spada, święta coraz bliżej, ceny rosną bardzo szybko, tylko aby później spaść. Gospodarka-obok polityki, jedna z rzeczy, których kompletnie nie rozumiem [:|]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ze broadwell ma wyjsc dopiero w 2016 roku wiec do wakacji pewnie sobie nie kupisz

No ale mogę się mylic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak sobie rozmyślam, że powinienem wymienić stary komputer z e2180 i 9400GT na pokładzie :E . Święta się zbliżają, co oznacza wzrost cen, więc kupię albo po świętach albo gdy wyjdzie Broadwell (czerwiec-lipiec). Myślałem, aby kupić http://www.morele.net/inventory/info/Wbd2YH/ i jakąś obudowę, np. Zalman Z3(?) lub tańszą do której wejdzie HR-02/Dark Rock 3. Później kupić następce gtx 970 (idę znowu na truskawki ;) ), ale nie wiem czy lepiej nie czekać właśnie na 14 nm procesor. Co myślicie o tym zestawie?

Zestaw na obecną chwile nieopłacalny, można lepiej rozdysponować te środki.

 

http://www.morele.net/inventory/info/sK7Js3/

i5 4690 k z macho bw, płyta z mocna sekcją zasilania, szybka pamięć, zalman z 3 wentylatorami, semi modularny zasilacz z układem DC-DC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy RAM, oceny ma dobre, trochę mimo wszystko poznam integrę od strony użytkowania więc się przyda.

Płyta główna zostaje od GB, wolę wydać więcej za płytę niż później denerwować się że nie mam tego i tamtego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie ma ten asrock ? podaj to co ci się przyda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ma Gigabyte (od najważniejszego):

-Dual BIOS

-2 więcej USB 2.0 z tyłu

-SATA Express

-Killer LAN

-Kolory (taki mój kaprys aby wszystko pasowało do siebie kolorystycznie)

Co ma ASRock:

-1 wtyczka do wiatraczka CPU więcej

-Cena

 

Ale oprócz tego, to interesująca propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...