Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

patryk.boobie

Formatowanie dysku na zakładce

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem zwykłym użytkownikiem laptopa marki Asus i chciałbym sformatować dysk. Tutaj pojawia się jednak problem, bo żeby to zrobić, trzeba posiadać płytę z oprogramowaniem Windows. Mój laptop przy zakupie miał Windows 7 i często przypominał mi o zrobieniu kopii zapasowej tego oprogramowania. Cały czas to odwlekałem i po dość długim czasie kupiłem sobie Windowsa 8, ale jak mówił sprzedawca w sklepie- jest to nakładka (kosztowała 250-300 zł- nie pamiętam dokładnie). W każdym razie byłem na tyle niecierpliwy, że zainstalowałem tą ósemkę od razu po przyjściu do domu. W ten sposób nie posiadam płyty z oprogramowaniem Windows 7, ale posiadam tą nakładkę z Windows 8. Jak wcześniej mówiłem, chcę zrobić format dysku C, jednak obawiam się, że płyta z nakładką nie zainstaluje mi od nowa oprogramowania. Co powinienem zrobić? Czy da się jakoś jeszcze zainstalować tamtą kopię zapasową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Boleslaw88

Absolutnie nie da się zainstalować tamtej kopii zapasowej,tyle razy Windows Ci przypominał żeby zrobić nośniki to trzeba było zrobić.

Moim zdaniem postąpiłeś bez sensu kupując upgrade Windows8.

Win7 jest bardzo dobrym systemem,znacznie wygodniejszym niż Windows8.

Płyty z 7 możesz też zamówić u Asusa ale kosztują około 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...