Skocz do zawartości

Inne

Pozostałe recenzje czytelników

299 tematów w tym forum

1. Smono Basic konopnysklep.com.pl

• 0 odpowiedzi
    • 3041 wyświetleń
  2. Huzaro force 4.2

• 1 odpowiedź
    • 4935 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10428 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 8769 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 6314 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 33742 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 14985 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 21862 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9532 wyświetleń
  3. AKYGA 600W

• 7 odpowiedzi
    • 19985 wyświetleń
  4. SilentiumPC SUPREMO FM2 650W

• 10 odpowiedzi
    • 31217 wyświetleń
  5. JEYI cooler dla NVMe M.2 - chłodzenie nvme

• 0 odpowiedzi
    • 6459 wyświetleń
  6. Spartan vs Fera vs Navis w Mikrusie

• 0 odpowiedzi
    • 18808 wyświetleń
  7. SUPREMO FM2 750W

• 2 odpowiedzi
    • 21477 wyświetleń
  8. 3DMark2001 SE

• 4 odpowiedzi
    • 16761 wyświetleń
  9. 3DMark2000

• 2 odpowiedzi
    • 16743 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 6617 wyświetleń
  10. Głośniki 2.1 Edifier S730

• 0 odpowiedzi
    • 8655 wyświetleń
  11. Antec Earthwatts Gold Pro 750W

• 2 odpowiedzi
    • 23950 wyświetleń
  12. Fortron z allegro

• 17 odpowiedzi
    • 22534 wyświetleń
  13. IBOX 500W

• 8 odpowiedzi
    • 22002 wyświetleń
  14. Rubikon Gwarancja 300W

• 19 odpowiedzi
    • 22557 wyświetleń
  15. MODECOM FEEL 350W

• 4 odpowiedzi
    • 23073 wyświetleń
  16. SilentiumPC VERO L2 500W

• 3 odpowiedzi
    • 36581 wyświetleń
  17. SilentiumPC VERO L1 600W

• 17 odpowiedzi
    • 26632 wyświetleń
  • Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Miałem, wystarczy DOBRY prawnik  nie odpuściłbym takiej akcji  
    • Witam. Przytrafił mi się duży problem, mianowicie kilka dni temu robiłem na laptopie to, co zawsze - przeglądanie internetu, czasami jakaś gierka i nagle na ekranie wyskoczyło tytułowe "Komputer napotkał problem i należy go uruchomić ponownie. Komputer zostanie automatycznie uruchomiony ponownie." Od tego czasu próbuje różnych metod - bootowanie przez USB, na którego zgrałem swojego Windowsa 10 przez program Rufus, ustawianie różnych priorytetów bootowania, odzyskiwanie systemu, opcje diagnozowania w UEFI - nic nie pomogło, blue screen występuje za każdym razem i nie pozwala nic zrobić.   Kilkukrotnie próbowałem nic nie zmieniać i liczyć na szansę, że może zbootuje poprawnie ten system i fakt - raz system się załączył i wszedłem do systemu, jednakże pojawił się na pulpicie tylko jakiś błąd debugowania (Werfault.exe) i po kilku sekundach znowu wyskoczył BSOD, i to było tylko raz, później już się nie udało załączyć systemu.    Ustawianie różnych priorytetów przy bootowaniu też nie pomaga, ale mam dziwny przy tym problem - pomimo ustawiania priorytetu numer 1 na USB - za każdym razem, gdy system się bootuje, to BIOS wskazuje strzałką na OS BOOT MANAGER - tak, jakby chciał zasugerować, że pomimo zmiany priorytetu, to system sam automatycznie wybiera ten priorytet na tego managera.   Odzyskiwanie systemu zawsze kończy się na tym, że chwilę pojawia się logo HP, a od razu po tym znowu wyskakuje BSOD, chociaż kilka dni temu udało mi się pamiętam przejść do tego odzyskiwania, ale po kilku minutach znowu wyskoczył blue screen.   Opcje diagnozowania w UEFI nie wykazują żadnego błędu w żadnym elemencie laptopa, wszystko niby ok.   Bootowanie przez flash USB tylko raz, za pierwszym razem dało nadzieję - załączylo się logo HP, potem dobrze zbootowało USB, wybrałem formatowanie systemu i instalację, ale po tym od razu wywaliło ten sam błąd co zawsze (aby z tą różnicą że już w języku angielskim "your pc ran into problem(...)", od tego czasu próba bootowania przez USB kończy zawsze się na tym samym - pojawia się logo HP, na chwilę pojawia się logo windowsa 10, którego chciałbym zainstalować i od razu po tym znowu bluescreen, nawet nie ma tego panelu, z którego mogę wybrać, czy chcę instalować system czy robić coś innego.   Dzisiaj natomiast po wyjęciu pendrive system bootuje się w taki sposób, że pojawia się logo HP, a następnie napis "Fixing (C:) ..." - też wysyłam załącznik komunikatu. Po 5/6 sekundach jednak znowu pojawia się Blue Screen.   Laptop to HP 250 G7, jest w istocie nowy, używany od kilku tygodni, oprócz paru gier nic na nim nie instalowałem, wszystko chodziło świetnie, nic podejrzanego na nim nie robiłem - nie wykluczam jednak, że jakieś wątpliwe oprogramowanie mogło się na niego dostać, a może coś z samym hardware się stało? To dziwne, że problem występuje nawet przy bootowaniu na USB i BSOD nie pozwala ani na tryb awaryjny, ani na format, ani na nic. Problem naprawdę jest uciążliwy i już nie wiem co robić - może wymiana biosu?    Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam : )
    • https://pclab.pl/news78101.html
    • Kupuje ja, żeby potem skupić się na innych podzespolach. Planuje w przyszłości zmienić na i7 lub i9 z używek jak się coś pojawi. Ale też chce zmienić monitor na większy. Fajnie jakby był 40 cali 2k,.ewentualnie 4k, ale 3080 jest za słaby do 4k przy wszystkim na max i stale 60 FPS. Nie gram w strzelanki i nie potrzebuje 200 FPS. Gram w strategie, gdzie spotykają się wielotysięczne armie i lubię mieć cud miód i orzeszki na ekranie z włączonym v syns bez spadku z 60 fps. Uważam, że lepiej jest szarpnąć się na coś bezkompromisowego,.bo jakby nie patrzeć to GPU jest najważniejsze, a potem powoli zmieniać inne podzespoły.  
    • Też mam 2070 i gram w 1440P wszystko full max.  Gra trzyma płynność przez prawie cały czas ale ja mam I7 8700   EDIT: A gierka jak najbardziej pozytywna. Fajnie było się zagłębić w gangsterski kimat tylko czemu rasowi mordercy co chwila mówią "Jezu Chryste" albo wspominają coś o Bogu? Wybitnie mnie to zadziwia  
  • Dodaj nową pozycję...