Skocz do zawartości

Praca za darmo

Oferty pracy, gdzie nie przewidziano wynagrodzenia.

518 tematów w tym forum

• 2 odpowiedzi
    • 2604 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1543 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1261 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1247 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1889 wyświetleń
  1. Zacznij zarabiać w internecie poświęcając parę minut dziennie

• 0 odpowiedzi
    • 1255 wyświetleń
  2. PHP Developer // Marketplace // Kraków

• 0 odpowiedzi
    • 1939 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2166 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9408 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11094 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10520 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 11991 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 15247 wyświetleń
  3. Java Developer

• 3 odpowiedzi
    • 16288 wyświetleń
  4. Front-end Developer

• 0 odpowiedzi
    • 14276 wyświetleń
  5. Python Developer

• 0 odpowiedzi
    • 13599 wyświetleń
  6. C++ Developer

• 0 odpowiedzi
    • 13213 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9778 wyświetleń
  7. Napisanie programu

• 0 odpowiedzi
    • 14090 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9585 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9569 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9850 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 9960 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10074 wyświetleń
  8. Szukam pracy

• 0 odpowiedzi
    • 15310 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• I dajesz rady grać na i5 3570K i GTX 960 ?
    • Też oddaję głos na LG. Mam od nich pralko-suszarkę slim - daje radę, robi swoje
    • Cześć dobrzy ludzie, planuje kupić komputer, głównie do ogólnych domowych zadań, ale czasami chciałbym na nim odpalić jakąś grę, głównie starsze tytuły, ale może skuszę się też na coś nowszego. Zależy mi żeby nie był zbyt duży, początkowo myślałem o uderzaniu w ITX, ale myślę że mATX będzie ok. Pomoglibyście rozwiąć moje wątpliwości i doradzić czy idę w dobrym kierunku? Budżet mam elastyczny. Na tę chwilę bazując trochę na koncepcji z moreli https://www.morele.net/inventory/info/b8bc2661/ i przeczytanych tutaj postach myślałem o czymś takim: https://proline.pl/koszyk/b8cdff72 , bądź w bogatszej wersji (lepszy procek i karta graficzna) o https://proline.pl/koszyk/df1c3bb7. Jestem otwarty na wszelakie Wasze sugestię, ale mam w szczególności kilka wątpliwości: 1. Zasilacz - Seasonic FOCUS SGX-650 Gold SFX-L 650W - czy to dobry wybór? sugerowałem się tym, że pod tą wybraną przeze mnie obudowę Krux Naos jeżeli dobrze rozumiem potrzebuje mniejszego zasilacza typu SFX, a przynajmniej na proline nie ma za dużego wyboru takich. 2. Płyta główna MSI PRO B660M-A WIFI - Oprócz chipsetu, sugerowałem się tym, że potrzebuje w niej wifi i zobaczyłem radiatorki, które uznałem za dobrą opcję w tak małej obudowie, ale może się myle i są lepsze alternatywy? 3. Dobrałem dodatkowe 4 wentylatory do obudowy, tak jak zrobili to na przykładzie w morele. Czy to rzeczywiście dobry pomysł i czy kojarzecie może, czy jak wezme w proline komputer z montażem to mi to też odrazu zamontują? 4. Chłodzenie procesora, w i3 jest w zestawie, przy i5 nie potrafię znaleźć informacji, ale rozumiem w wersji box powinno być. Pytanie czy wystarczy fabryczne i czy bez problemu się zmieści? 5. Na ile warto dorzucić 1k zł do bogatszego wariantu z i5 i kartą w wersji TI?   
  • Dodaj nową pozycję...