Skocz do zawartości

Praca za darmo

Oferty pracy, gdzie nie przewidziano wynagrodzenia.

516 tematów w tym forum

1. Magento Developer

• 0 odpowiedzi
    • 1682 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 3471 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1864 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2518 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 1532 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 2148 wyświetleń
  2. PHP Developer // Marketplace // Kraków

• 0 odpowiedzi
    • 2178 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 2406 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10932 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 12656 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 12012 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 13521 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 17701 wyświetleń
  3. Java Developer

• 3 odpowiedzi
    • 18711 wyświetleń
  4. Front-end Developer

• 0 odpowiedzi
    • 16700 wyświetleń
  5. Python Developer

• 0 odpowiedzi
    • 15994 wyświetleń
  6. C++ Developer

• 0 odpowiedzi
    • 15625 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11305 wyświetleń
  7. Napisanie programu

• 0 odpowiedzi
    • 16543 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 10849 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11035 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11660 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11472 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 11428 wyświetleń
  8. Szukam pracy

• 0 odpowiedzi
    • 17551 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• https://epoznan.pl/news-news-152071-onkolog_z_poznanskiego_szpitala_zatrzymana_przez_policje_za_oplata_masowo_wystawiala_recepty_na_opioidy_takze_na_niezyjacych_pacjentow Tylko jedna lekarka i 1600 opakowań a tu jeszcze brak wyników śledztwa Ministerstwa Zdrowia.
    • Ja miałem na myśli treść posta na Twitterze a ty tu z jakimś konkretnym elaboratem wyskoczyłeś. Do takiego to by trzeba podejść i powiedzieć wprost, że takie wygłaszanie modlitwy przez głośnik bez żadnego trybu to zwykłe zboczenie i niczym się nie różni od np. walenia konia na środku ulicy.
    • Na Ryzenie nie. Za to na Intelu z ramką TR do 8*C, i to niezależnie czy coolery TR czy innych marek były testowane, więc tam bardzo dużo daje. Ot TR stwierdził że skoro pod najnowsze Intele klepie ramki to czemu klepnąć również pod R7000. Krótki test u GN, samych na Intela https://www.youtube.com/watch?v=iYU1OskbY-Q&t=759 A tu długi test na HC, ramki na Intela i AMD + różne coolery przetestowane stock vs ramka, plus na AMD dodatkowo przetestowali offset mount'y (dopiero te coś dają):  
    • Messmer...  Ty wiesz co! Sponiewierał mnie i to porządnie, druga faza jest najgorsza, nie umiem się utrzymać na nogach, mimic z połową hp przechodzi do drugiej fazy, za duże obrażenia od ognia. Niech go diabli wezmą! A kysz potworze edit: Przy kolejnym podejściu mimic padł, nie dotrwał. Ta druga faza jest powalona, nie mówiąc już o pierwszej, za dużo się dzieje na ekranie, nie ma na nic miejsca, nawet ciężko się wyleczyć co zaraz leci strzał, już na dzień dobry ma adhd.  Na razie zaczynam się lekko irytować xD Mam 700k+ do stracenia bo z tyloma ganiam, by nie lvlować postaci, Błogosławieństwa 10/6 Zabrakło flaszek, a jeszcze pod koniec przesadził i nie miałem nawet jak uderzyć. Zabrakło tak niewiele.   edit: Done, tym razem gdy miał podobnie HP bił mimica i go dobił, więc ja go walnąłem ten ostatni raz, uff. ✌️ no solo to nie do zrobienia dla mnie. gdybym miał tarczę Artoriasa z jedynki(DS1) to bym zrobił, tam jak ją używałem to dawałem radę ustać całe kombo Astoriana z dlc, Nic mi nie zrobił, tutaj nie mam takiej tarczy z taką ilością wzm zasłony. A jak widzę, to nie mam tej kamiennej tarczy, co jest najcięższa, zapewne zostawiłem na potem do zdobycia i zapomniałem xD Można spać.
  • Dodaj nową pozycję...