Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

1. Płyty pod procesory Intel

Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

75685
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

44384
    odpowiedzi

7805 tematów w tym forum

• 352 odpowiedzi
    • 313406 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 44581 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 208 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 72 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 105 wyświetleń
  1. GIGABYTE 970A-DS3P i dysk ssd nvme

• 1 odpowiedź
    • 109 wyświetleń
  2. MSI Z370 GAMING M5 jaki dysk m2

• 1 odpowiedź
    • 124 wyświetleń
  3. Demontaż karty graficznej

• 18 odpowiedzi
    • 683 wyświetleń
  4. Wgranie nowego biosu

• 14 odpowiedzi
    • 513 wyświetleń
  5. MSI B450M MORTAR MAX

• 3 odpowiedzi
    • 210 wyświetleń
  6. Nowe mobo b560 + nowy ram 3600= BS

• 9 odpowiedzi
    • 486 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 298 wyświetleń
    • 41 odpowiedzi
    • 2047 wyświetleń
  7. Montaż dysku M.2

• 8 odpowiedzi
    • 351 wyświetleń
  8. Wysokie temp na TMPIN1

• 4 odpowiedzi
    • 276 wyświetleń
  9. Po restarcie biosu nie ma obrazu

• 4 odpowiedzi
    • 267 wyświetleń
  10. Gigabyte - opinie

• 9 odpowiedzi
    • 755 wyświetleń
  11. Współdzielenie szyny PCIe

• 6 odpowiedzi
    • 369 wyświetleń
  12. Wysoka temperatura TMPIN

• 2 odpowiedzi
    • 677 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 366 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 587 wyświetleń
  13. Problem z płytą główną

• 19 odpowiedzi
    • 765 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 678 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 477 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 491 wyświetleń
  • Tematy

• Odpowiedzi

• cześć. dzięki za odp. "Złamałem się" i w nocy rozkręciłem nowego kompa, podmieniłem obecny dysk systemowy na ten nieszczęsny z kieszeni USB i próbowałem zainstalować system. Instalator pozwolił mi usunąć obecne tam partycje. Po ich usunięciu stworzyłem nową (nowe, bo w zasadzie dwie z automatu robi), ale nie kontynuowałem instalacji Windowsa, po prostu opuściłem kreator. Wsadziłem z powrotem dysk do kieszeni USB i ciągle to samo - nie widać dysku w żadnym systemie oraz nie da się go zainicjować w Menedżerze Dysków. Dobra, pomyślałem, że spróbuję na nim w takim razie zainstalować testowo Windows. Ponownie wsadziłem dysk do nowego kompa i spróbowałem zainstalować, ale się nie dało - kreator wypluł coś, że na tym dysku nie możliwe będzie zainstalowanie Windowsa 😵 Zainstalowałem tego Partition Wizarda - dysk widać, ale nie bardzo mogę wykonać jakąkolwiek operację na nim. Nie wiem - może jakaś mobilna dystrybucja Linuxa, która będzie w stanie wyczyścić ten dysk i sformatować do stanu używalności (?)
    • https://www.x-kom.pl/lista/vedws5pgw Z kodem "urodziny" wychodzi 11700 zł. Masz 32 GB RAM (pod twoje programy się przyda - do tego szybszy niż ten co wybrałeś), większy SSD, nieco porządniejszą obudowę, w zupełności wystarczającą płytę główną i przede wszystkim ekran 1440p 165 Hz z wysokim pokryciem palety sRGB. Kartę kupować póki w dobrej cenie.
    • Czyli partactwo policji i prokuratury, skoro nie było na czym opierać dowodów wyrok jest jaki jest.
    • Pani Mileno przepraszam za niedogodności. Proszę o kontakt w wiadomości prywatnej. Ustalimy czego dotyczy sprawa, przyczynę powstałego problemu i rozwiążemy sprawę.
    • Witam, mamy do sprzedania zestaw części do komputera. Wszystko jest w dobrym stanie, wyczyszczone. Można kupić oddzielnie. Zestaw: Procesor: i5-4460 / 200zł Płyta Główna: Gigabyte GA-H81M-DS2 + 2 kable SATA / 100zł Kości RAM: Kingstone 2GB+2GB / 65zł Informację od producenta od płyty głównej Link: gigabyte.pl/products/page/mb/ga-h81m-ds2rev_10#sp Kontakt: Telefon: 575557188 Zdjęcia mogę wysłać na żądanie.
  • Dodaj nową pozycję...