Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78695
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47280
    odpowiedzi

8076 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335507 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52504 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 360 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1204 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 746 wyświetleń
  1. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 481 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 748 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1544 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 616 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 665 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 648 wyświetleń
  2. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 647 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1075 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1006 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1047 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1287 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1209 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 926 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1384 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 891 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 874 wyświetleń
  3. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1090 wyświetleń
  4. Płyta mini itx ryzen czy intel?

    • 5 odpowiedzi
    • 2831 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1023 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 940 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • może masz rację. w takim razie lepiej brać Ryzen 9 z 16 rdzeniami czy tu już w Intele lepiej iść?   Niekoniecznie ta, jest dużo różnych akwariów, więc nie aż takiego pośpiechu.
    • Cześć . Dzięki za odpowiedź. Czyli moje przypuszczenia były zasadne. Wymieniłem już płytę na Asus Tuf B550 gaming plus. Myślę ,że tu sekcja zasilania powinna się nadać do mocniejszego procesora. 
    • Az mi sie przypomniala afera z „odnawianym” drobiem jak piersi z kurczaka przemywali szmata z ludwikiem. To chyba byl wtedy Conspol. Glosno bylo swego czasu o tym.
    • Do gier Bethesdy masz również nowe questyline'y, miejsca, overhaule walki etc., niedługo wychodzi Fallout: London do F4, który będzie wielkości DLC. Fixy to zazwyczaj jeden mod poprawiający błędy w skryptach, albo zwiększający jakieś limity pamięci i inne takie, nie zaliczam do tego rebalansów i zmiany innych problemów/niedogodności designowych, bo w tym przypadku często ktoś sobie zmienia grę pod siebie po prostu, zwiększając poziom trudności, albo modyfikując ekonomię na przykład. Poza tym tak jak napisałem - ludzie to robią, bo przede wszystkim lubią to robić, nikt ich do tego przecież nie zmusza, wiem, że to w dzisiejszych czasach ciężkie do ogarnięcia umysłem, ale można robić rzeczy dla ludzi z pasji i niekoniecznie oczekiwać zapłaty, myślę, że tacy "frajerzy" są dużo fajniejszymi i bardziej wartościowymi osobami, niż te, które po użyciu kasy samoobsługowej w sklepie oczekują zapłaty, bo wykonali pracę za kasjera xD Teksty równie smutne jak poprzedniego CEO Unity, który uznał, że jak nie monetyzujesz swojej gry, to jesteś frajer. Jeez, nie można czegoś zrobić dla funu, z dobrego serca, bo jesteś frajer od razu, co za tragiczny świat przeżarty pogonią za hajsem xD
×
×
  • Dodaj nową pozycję...