Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78710
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47329
    odpowiedzi

8077 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335699 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52573 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 75 wyświetleń
  1. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 248 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 802 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1631 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1145 wyświetleń
  2. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 885 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1143 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1941 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1006 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1052 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1047 wyświetleń
  3. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1034 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1468 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1398 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1431 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1674 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1598 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1320 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1768 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1277 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1264 wyświetleń
  4. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1502 wyświetleń
  5. Płyta mini itx ryzen czy intel?

    • 5 odpowiedzi
    • 3222 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Zacząć trzeba od tego, że są różne pokolenia - jedni, czyli dziady wychowane na 1, 2 oraz drugie - młode wychowane na Falloutach od Bethesdy i przykro to twierdzić ale tych drugich jest obecnie zdecydowanie więcej. Dodatkowo to Bethesda ma prawa do marki więc nie jest dziwnym, że będą bazować na ich zdaniu i opinii. Niby zaprosili ojca serii Tima Caina na premierę ale mam wrażenie, że tylko z sentymentu i tak wypadało więc raczej nie brał on aktywnego udziału w pracach nad serialem, za to Todda zapraszali i prosili o opinie wiele razy.   Serial był spoko, nie mam się do czego przyczepić i jak na ekranizację gier to bardzo się przyłożyli i Amazon nie żałował kasy. Wyszło dobrze i na szczęście z tego co czytałem Todd doradzał bardziej w sprawach detali, wystroju, klimatu niż ingerował w sam scenariusz. Tak wracając do tematu 4 - ten patch 25 kwietnia znając Bethesdę będzie jakimś pierdem najmniejszym kosztem i wysiłkiem, głównie konsolowcy powinni się cieszyć bo dostaną 60fps, my na PC raczej nie będziemy mieli po co wracać - aż się przypomina Skyrim Special Edition czy Anniversary i jakie zmiany tam miały miejsce.  
    • Ja sobie ostatnio zamówiłem u majfrenda pakiet 5 rozdzielaczy na 3x4pin za 4 zeta. Było by za 2 zeta bo miałem kupon, ale z kuponem nie chciała płatność przejść  Ceny takich kabelków na allegro są z tyłka.
    • No rozmawiamy w temacie tej gry a nie ogólnie - ogólnie to jest inna historia, tutaj konkretnie niestety nie mam wielkich nadziei skoro dalej planują kurczowo trzymać się Cry Engine.
    • nie wszystkie dyski działają z hdparm dlatego najlepiej zastosować w takim przypadku hd-idle lub SeaChest. Wiem, że przewalają się wątki na forach o nieusypianiu dysków z czym sam walczyłem ale może warto spróbować.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...