Skocz do zawartości

Płyty główne

Dyskusje o płytach głównych pod procesory Intela, AMD i inne


UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte. (kliknij)

UWAGA! Tematy o płytach głównych pod procesory AMD/Intel proszę umieszczać w odpowiednich subforach, inaczej zostaną usunięte.

Subfora Płyty pod procesory Intel i Płyty pod procesory AMD zostały stworzone do dyskusji dotyczących płyt głównych dla wskazanych platform. Prosimy o zakładanie wątków w subforach, a w głównych forach tylko, gdy wątek nie dotyczy wyłącznie jednej platformy.

Podfora

  1. Płyty pod procesory Intel

    Dyskusje o płytach głównych pod procesory firmy Intel (Socket 1366, 1156, 775, 478 itd.)

    78705
    odpowiedzi
  2. Płyty pod procesory AMD

    Dyskusje na temat płyt głównych pod procesory firmy AMD (Socket AM3, AM2+, AM2, 939 itd.)

    47340
    odpowiedzi

8078 tematów w tym forum

    • 394 odpowiedzi
    • 335840 wyświetleń
    • 0 odpowiedzi
    • 52625 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 417 wyświetleń
    • 16 odpowiedzi
    • 583 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1810 wyświetleń
  1. grafika pod plytę

    • 4 odpowiedzi
    • 402 wyświetleń
    • 10 odpowiedzi
    • 951 wyświetleń
    • 5 odpowiedzi
    • 1290 wyświetleń
  2. Naprawa slotu ram

    • 1 odpowiedź
    • 1036 wyświetleń
    • 12 odpowiedzi
    • 1295 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 2090 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1149 wyświetleń
    • 3 odpowiedzi
    • 1198 wyświetleń
    • 1 odpowiedź
    • 1190 wyświetleń
  3. nowa płyta główna

    • 0 odpowiedzi
    • 1180 wyświetleń
    • 15 odpowiedzi
    • 1619 wyświetleń
    • 11 odpowiedzi
    • 1543 wyświetleń
    • 6 odpowiedzi
    • 1576 wyświetleń
    • 2 odpowiedzi
    • 1816 wyświetleń
    • 9 odpowiedzi
    • 1745 wyświetleń
    • 7 odpowiedzi
    • 1468 wyświetleń
    • 8 odpowiedzi
    • 1911 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1422 wyświetleń
    • 4 odpowiedzi
    • 1412 wyświetleń
  4. Gigabyte.pl to oficjalna strona?

    • 3 odpowiedzi
    • 1645 wyświetleń
  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • rotfl....mozna sie czepiać roznych rzeczy ale na pewno nie tego ze postacie są słabo zarysowane, pod tym względem to czołówka niestety tylko sie zaczyna
    • z GPU może być jeszcze PowerColor RX 7900 XT Hellhound Spectral White (biale lub niebieskie ledy)
    • Witam, zamierzam sam zainstalować sobie monitoring wokoło domu i mam pytanie, ponieważ jestem laikiem. Czy można tak połączyć kamery za pomocą tych extenderów? 
    • Postaram się podrzucić następnym razem, jak będę na miejscu. Jak byłem ostatnio, to tyle pamiętam, że łapało LTE2100 z przekaźnika na odległości niecałych 4 km, a moc sięgała niżej niż -90dBm. Ogólnie tragedia z wczytaniem najprostszej strony internetowej, u 3 operatorów podobnie.   Powiem tak - została ta antena wybrana i zamontowana przez "fachowca" na zlecenie innych domowników. Ja się na tym tak nie znam, ale zanim się dowiedziałem jeszcze co tam w ogóle zostało zamontowane, to czułem już, że to będzie bubel, bo co innego może taki "fachowiec" zamontować. No i widzę, że moje przypuszczenia się potwierdzają. Żadnej poprawy to nie da? Bo trochę teraz ciężko będzie to zdjąć i rozmontować, nie wspominając już o poniesionych kosztach i ewentualnych następnych kosztach zakupu nowej anteny. Czy jesteś w stanie odpowiedzieć na resztę pytań dotyczących routera? Na przykład takie złącza to pewnie i tak zawsze będą te same, więc niezależnie od anteny router chyba można wybrać już teraz (mogę się mylić!). Chciałbym szczerze mieć coś ogarnięte przez majówką, o ile jest to osiągalne.
    • Witam po rocznej przerwie ; -). Odnawiam temat. Jak można łatwo odgadnąć, w poprzednim roku nic nie wyszło z kupna PC. Nic jednak straconego, gdyż jestem aktualnie gotowy do kupna gotowego zestawu lub zbudowania własnego PC. Budżet za samą jednostkę z softwarem (OS + Office) +/- 10000zł. Mogę dołożyć, o ile będzie miało to sens. Na początek, znalazłem taką oto promo w X-KOM: https://www.x-kom.pl/p/1220819-desktop-g4m3r-hero-i7-14700f-32gb-1tb-rtx4070s-w11x.html?sm=lowcygier Czy to dobra oferta? Czy też lepiej zbudować własną maszynę od zera?    
×
×
  • Dodaj nową pozycję...